رفتن به مطلب

مشکل ریدایرکت در مولتی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام، وقت بخیر

من از چند سایت وردپرس در یک دامنه ساتفاده میکنم به این صورت که دامنه اصلی خودش یک وردپرس مجزاس و فروشگاه وردپرس در پوشته shop و وبلاگ وردپرس در پوشه blog هست.

دقیق بخوام بگم به این صورت میشه:

www.mysite.com

www.mysite.com/shop

www.mysite.com/blog

مشکلی که وجود داره اینه که وقتی کسی میخواد برای اولین با وارد وبلاگ یا فروشگاه بشه مثلا از طریق جستجوی گوگل، به صورت خودکار ریدایرکت میشه به صفحه اصلی که قبل پوشه وبلاگ یا فروشگاهه

اما اگر یکبار دیگه با همون مرورگر بخواد به هر بخشی از وبلاگ یا فروشگاه بره ریادایرکت انجام نمیشه.

پوشه پلاگین وردپرس اصلی رو تغییر دادم و قالب رو هم پیشفرض وردپرس گذاشتم اما ریدایرکت شدن همچنان سرجاشه

چنتا نکته دیگه هم هست که خودم بررسی کردم، تمام اطلاعات افزونه‌های SSL Realy و Yoast SEO رو از فایل‌های wp-config و .htaccess پاک کردم و دامنه سایت هم در تنظیمات خود وردپرس روی https هست.

مشکل ویروسی هم بررسی کردم وجود نداره، فقط افراد با اولین بار ورود به سایت ریدایرکت میشن به سایت اصلی که بدون محتوا هست که باعث از دست رفتن ورودی های گوگل و ... میشه.

ممنونم میشم کمکم کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...