رفتن به مطلب

فیلد اضافی

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان عزیز  خسته نباشید

من یک فرم ادیت اطلاعات حساب کاربری ووکامرس دارم

میخوام توی قسمت ادیت یه فیلد دستی توی کدم اضافه کنم که رنگ مورد علاقه کاربر رو بگیره .

فیلد رو به درستی اضافه میکنم ولی در مرحله سیو کردن داده ای که از کاربر گرفته میشه مشکل دارم .

سوالم این هست که چه طوری میتونم دیتایی که تو فیلد جدید رنگ مورد علاقه از کاربر میگیرم رو توی دیتابیس ذخیره کنم به طوری که توی پنل وردپرس هم توی قسمت کاربران برام رنگ مورد علاقه رو ذخیره کنه؟ 

ممنون میشم راهنمایی کنید 
پیشاپیش سپاس از محبت شما 

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۷/۲۸ در 15:57، caspianboyka گفته است :

درود دوستان عزیز  خسته نباشید

من یک فرم ادیت اطلاعات حساب کاربری ووکامرس دارم

میخوام توی قسمت ادیت یه فیلد دستی توی کدم اضافه کنم که رنگ مورد علاقه کاربر رو بگیره .

فیلد رو به درستی اضافه میکنم ولی در مرحله سیو کردن داده ای که از کاربر گرفته میشه مشکل دارم .

سوالم این هست که چه طوری میتونم دیتایی که تو فیلد جدید رنگ مورد علاقه از کاربر میگیرم رو توی دیتابیس ذخیره کنم به طوری که توی پنل وردپرس هم توی قسمت کاربران برام رنگ مورد علاقه رو ذخیره کنه؟ 

ممنون میشم راهنمایی کنید 
پیشاپیش سپاس از محبت شما 

سلام. بزرگوار لطفا کدی که نوشتید رو قرار بدید تا بدونیم مشکل از کجاست. اینجوری واقعا نمیشه راهنمایی کرد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...