رفتن به مطلب

پنل وردپرس فاقد "'بخش تنظیمات"

پست های پیشنهاد شده

درود بر دوستان خسته نباشید 

وقتتون بخیر .

پنل وردپرس من فاقد گزینه تنظیمات است . علاوه بر اون حس میکنم تعدادی افزونه نصب هست که توی بخش افزونه های نصب شده نشون داده نمیشه . به عنوان مال افزونه html blocks هست که باید نشون داده بشه در پنل سمت راست اما اونم نشون داده نمیشه .

همچنین بخش نمایش یک ساب منو داشت که ویرایش بود و ادیتور قالب باز میشد که قابلیت ادیت کد قالب رو بهت میداد اونم غیب شده . توضیح اضافه تر این که من رو افزونه hide my wp مشکوکم نمیدونم ربطی داشته باشه یا نه ولی احتمال میدم یه سری دسترسی ها رو تغییر داده باشه . 

پ.ن : قالب geomate وود مارت شخص دیگه ای درون ریزی کرده و من اطلاعی از اتفاقاتی که رخ داده تا پنل به این روز بیفته ندارم واقعا .

ممنون میشم راهنمایی کنید .

ویرایش شده توسط caspianboyka
لینک به ارسال

طراحی که ریگی به کفشش نباشه و نخواد شما همیشه واسه کوچکترین تغییرات محتاج خودش باشید، نیازی به مخفی کردن این چیزا نداره. خیلی راحت میتونه بگه اگر خراب کاری کردی دیگه با من نیست. من سایت رو آپ به شما تحویل دادم. 

شما از همون شخص باید پیگیری کنی. 

این افزونه تا جایی که میدونم واسه مخفی کردن یک سری اطلاعات وردپرس هست. در ضمن، این افزونه ، نال شده اش بسیار خطرناک هست و خود سازنده هم اخطار داده. کلا چیزایی که مربوط به امنیت یا لاگین هست به هیچ وجه نباید نال استفاده بشه.

ولی اینکه منوها رو این افزونه مخفی کنه نمیدونم. یا از همین افزونه اس (یا افزونه دیگری) که براحتی میتونی با غیر فعال کردن افزونه ها متوجه بشی .... یا اینکه خود طراح با کدهای قالب اینکارو کرده که همونطور که عرض کردم، بجز وابسته کردن شما به خودش هیچ دلیل دیگه نمیتونه داشته باشه. یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه که قالب و افزونه های نال نصب کرده باشه و از شما پول بابت اورجینالشون رو گرفته باشه و نخاد کسی براحتی از این چیزا سر دربیاره.

حالا من یخرده روی بدبینانه قضیه رو واسه شما شرح دادم... ولی نیازم نیست با تانک بری سراغش. اول ازش بدرستی بخواه توضیح  بده جریان چیه و واسه چی اینجوریه.

لینک به ارسال
  • asadiy4n عنوان را به پنل وردپرس فاقد "'بخش تنظیمات" تغییر داده است
در 17 دقیقه قبل، ramin.moradi گفته است :

طراحی که ریگی به کفشش نباشه و نخواد شما همیشه واسه کوچکترین تغییرات محتاج خودش باشید، نیازی به مخفی کردن این چیزا نداره. خیلی راحت میتونه بگه اگر خراب کاری کردی دیگه با من نیست. من سایت رو آپ به شما تحویل دادم. 

شما از همون شخص باید پیگیری کنی. 

این افزونه تا جایی که میدونم واسه مخفی کردن یک سری اطلاعات وردپرس هست. در ضمن، این افزونه ، نال شده اش بسیار خطرناک هست و خود سازنده هم اخطار داده. کلا چیزایی که مربوط به امنیت یا لاگین هست به هیچ وجه نباید نال استفاده بشه.

ولی اینکه منوها رو این افزونه مخفی کنه نمیدونم. یا از همین افزونه اس (یا افزونه دیگری) که براحتی میتونی با غیر فعال کردن افزونه ها متوجه بشی .... یا اینکه خود طراح با کدهای قالب اینکارو کرده که همونطور که عرض کردم، بجز وابسته کردن شما به خودش هیچ دلیل دیگه نمیتونه داشته باشه. یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه که قالب و افزونه های نال نصب کرده باشه و از شما پول بابت اورجینالشون رو گرفته باشه و نخاد کسی براحتی از این چیزا سر دربیاره.

حالا من یخرده روی بدبینانه قضیه رو واسه شما شرح دادم... ولی نیازم نیست با تانک بری سراغش. اول ازش بدرستی بخواه توضیح  بده جریان چیه و واسه چی اینجوریه.

درود دوست من بابت پاسخ گوییتون خیلی ممنونم 

در خصوص غیر فعال کردن افزونه ها من تک تک افزونه ها رو غیر فعال کردم مجزا و متوجه شدم گویا این مسئله درگیری ای با فعال بودن افزونه خاصی نداره (احتمالا)

اما نکته قابل توجه اینه که در پنل وردپرس یه صورت  آلرت قرمز رنگ نشون میده که سه افزونه نیاز به اپدیت شدن دارن ولی به قسمت افزونه ها که میری هیچ افزونه ای برای آپدیت شدن وجود نداره و همه تا آخرین ورژن آپگرید شدن ! این یعنی انگار افزونه هایی نصب هستن که من نمیتونم تو پنل ببینم . از طریق سی پنل که میرم به پوشه پلاگین چند تا اضافه تر میبینم که احتمالا مخفی ها همونا هستن . 

اما این که گفتید از طریق کد های قالب ستینگ رو بسته باشه رو متوجه نشدم . مگه ستینگ پنل وردپرس ارتباطی به کد های قالب داره ؟؟

یکی از مشکلاتی که الان دارم این هست کاربری نمیتونه عضو بشه 

صفحه ساین آپ این ارور رو میده که فقط ادمین میتونه عضو کنی کسی رو . و راه حل این قضیه این هست که ورود کنی به تنظیمات 

پنل وردپرس و عضویت رو برای همه آزاد بزاری . که من تنظیمات ندارم اصن تو پنل 

جلل جالب ! انسان اشرف مخلوقات چه کارایی که نمیکنه ! 

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، caspianboyka گفته است :

قالب geomate وود مارت شخص دیگه ای درون ریزی کرده و من اطلاعی از اتفاقاتی که رخ داده تا پنل به این روز بیفته ندارم واقعا .

سلام شما از قالب و افزونه های تجاری استفاده می کنید

15 - هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

• پسندیدن 2
لینک به ارسال
  • asadiy4n این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...