رفتن به مطلب

افزونه ی انتقال مطالب به هاست دانلودی Hacklog Remote Attachment Options

a.k

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب ، وقت بخیر ، من افزونه ی Hacklog Remote Attachment Options را به هاست دانلودی متصل کردم ، اما متاسفانه بعد از اتصال ، لوگوی بالای سایت ( نمادک سایتم ) از اون موقع غیر فعال شده و هرچی خواستم دوباره فعالش کنم ، نتونستم ، ممنون میشم که راهنماییم کنید ، باتشکر فراوان .

لینک به ارسال

روی تصویر لوگویی که نمایش نمیده کلیک راست کنید و آدرس لینک تصویر رو چک کنید ببینید به کجا داره اشاره میکنه

احتمالا تغییر مسیر داده یا نام فایل خراب شده

لینک به ارسال

بله من یه هاست دانلود خریداری کردم و بعد از اینکه هاست دانلود رو به هاست اصلی با افزونه ی Hacklog Remote Attachment Options متصل کردم ، تمام اطلاعات از جمله عکس ها و فیلم های موجود در هاست اصلی در  پیشخوان سایت ، قسمت رسانه ها پاک شدن ، از این جهت امدم یک بار دیگه تصویر رو بارگزاری کردم ، اما آدرس لینکی که از تصویر میده مربوط به هاست دانلود هست ، یعنی تصویر در هاست دانلود ذخیره میشه ، حالا به نظر شما میتونه احتمال نمایش داده نشدن لوگو همین موضوع باشه که لینک لوگو مربوط به هاست دانلود باشه . حالا من باید چکار کنم به نظر شما ؟ راه حل چیه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...