رفتن به مطلب

نصب ورد پرس روی لوکال هست به وسیله زمپ

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتون بخیر من میخوام ورد پرس رو روی لوکال نصب کنم اما هر بار بعد از هر بار امتحان نصب با صفحه ارور مواجه می شم واقعا کلافه شدم و راه حلی به ذهنم نمی رسه دیگ هر چی بود رو امتحان کردم ! 

ست کردن یوسر و اسم دیتا بیس تو فایل درست کردم . فایل جدید اضافه و حذف کردم ! هر کاری می کنم بازم صحفه زیر برام نمایش داده میشه ! 

طا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده

احتمالاً نام کاربری یا رمز عبورتان در wp-config.php اشتباه است یا ارتباط با پایگاه‌داده به هر دلیلی در localhost برقرار نیست. ممکن است پایگاه‌داده شما از دسترس خارج شده باشد.

• مطمئن هستید که نام کاربری و رمزعبور شما درست هستند؟
  • اطمیمنان دارید که نام میزبان را درست تایپ کرده‌اید؟
  • آیا از کارکرد درست پایگاه‌داده سرور اطمینان دارید؟

اگر از معنی دقیق این واژگان مطمئن نیستید، احتمالا باید با مدیر سرویس میزبانی خود تماس بگیرید. در صورتی که به کمک بیشتری نیاز دارید، می‌توانید در انجمن پشتیبانی وردپرس به دنبال یافتن راه‌حل باشید.

این فایل رو که میگه 10 بار ویرایش کردم ! ست کردم ! اسم دیتا بیس رو چک کردم ! همه چی پاک کردم دوباره نصب کردم باز ست کردم ! اصلا انگار نه انگار !!!!! اگر راه حلی دارید ممنون می شم کمکم کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...