رفتن به مطلب

خرید محصول دانلودی بدون ثبت نام

mohammadmikaeel

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایت من فروش محصول مجازی و دانلودی داره. میخوام موقع خرید نیاز نباشه کاربر ثبت نام انجام بده و سریع خریدش را انجام بده به همین خاطر امکان خرید بدون ثبت نام را فعال کردم

وقتی کالا در سبد هست و مشتری میخواد تسویه کنه فقط ازش نام و شماره تلفن میگرم و بعدش برای پرداخت وارد درگاه پرداخت بانکی میشه

تا اینجا مشکلی وجود نداره

وقتی پرداخت میکنه و به سایت برمیگرده متاسفانه لینک دانلود محصولی که خریده را نمیبینه که بتونه دانلود کنه

اگه اکانت داشته باشه و لاگین کرده باشه تو داشبوردش میتونه ببینه لینکها را ، ولی اگه بدون ثبت نام خرید کنه لینک بهش نمایش داده نمیشه

باید چکار کنم؟ لطفا راهنمائی کنید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، mohammadmikaeel گفته است :

سلام

سایت من فروش محصول مجازی و دانلودی داره. میخوام موقع خرید نیاز نباشه کاربر ثبت نام انجام بده و سریع خریدش را انجام بده به همین خاطر امکان خرید بدون ثبت نام را فعال کردم

وقتی کالا در سبد هست و مشتری میخواد تسویه کنه فقط ازش نام و شماره تلفن میگرم و بعدش برای پرداخت وارد درگاه پرداخت بانکی میشه

وقتی پرداخت میکنه و به سایت برمیگرده متاسفانه لینک دانلود محصولی که خریده را نمیبینه که بتونه دانلود کنه

اگه اکانت داشته باشه و لاگین کرده باشه تو داشبوردش میتونه ببینه لینکها را ، ولی اگه بدون ثبت نام خرید کنه لینک بهش نمایش داده نمیشه

سلام در افزونه EDD این گزینه رو داره ولی ووکامرس نمیدونم:wacko:

داخل EDD:

پیکربندی > متفرقه > پرداخت

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، i.bidokh گفته است :

سلام در افزونه EDD این گزینه رو داره ولی ووکامرس نمیدونم:wacko:

داخل EDD:

پیکربندی > متفرقه > پرداخت

ممنونم از پاسخی که دادین
الان سایتم کلی محصول داره و چندین افزونه که با ووکامرس کار میکنن را نصب کردم
عملا امکان تغییر این افزونه را ندارم

:(:(:(:(

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۲/۱۶ در 14:37، mohammadmikaeel گفته است :

سلام

سلام 

لینک های دانلود محصول بعد از پرداخت بطور خودکار برای آدرس ایمیل کاربر ارسال میشه. حالا حتما نیازی نیست که کاربر ثبت نام کرده باشه. بنظرم شما میتونید یه فیلد ایمیل به مراحل پراختتون اضافه کنید و به کاربر هم اطلاع بدید که ایمیل باید صحیح باشه. اینطوری بعد از پرداخت لینک محصول برای کاربر ارسال میشه و دیگه نیازی نیست کار پیچیده ای انجام بدید.

اینطوری پیگیری کردن سفارشات هم برای مشتری و هم برای ادمین سایت راحتره.

از طرفی اگر کلا با آدرس ایمیل مشکل دارید میتونید ثبت نام و ورود رو بر اساس شماره موبایل پیاده سازی کنید تا مراحل عضویت و ورود در سایت ساده تر باشه برای کاربر. که برای اینکار باید از پلاگین های مکمل برای وردپرس استفاده کنید یا از طریق کدنویسی این کار رو انجام بدید.

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، sajad گفته است :

سلام 

لینک های دانلود محصول بعد از پرداخت بطور خودکار برای آدرس ایمیل کاربر ارسال میشه. حالا حتما نیازی نیست که کاربر ثبت نام کرده باشه. بنظرم شما میتونید یه فیلد ایمیل به مراحل پراختتون اضافه کنید و به کاربر هم اطلاع بدید که ایمیل باید صحیح باشه. اینطوری بعد از پرداخت لینک محصول برای کاربر ارسال میشه و دیگه نیازی نیست کار پیچیده ای انجام بدید.

اینطوری پیگیری کردن سفارشات هم برای مشتری و هم برای ادمین سایت راحتره.

از طرفی اگر کلا با آدرس ایمیل مشکل دارید میتونید ثبت نام و ورود رو بر اساس شماره موبایل پیاده سازی کنید تا مراحل عضویت و ورود در سایت ساده تر باشه برای کاربر. که برای اینکار باید از پلاگین های مکمل برای وردپرس استفاده کنید یا از طریق کدنویسی این کار رو انجام بدید.

بسیار از راهنمائیتون سپاسگزارم

برای ورود با موبایل بهترین افزونه ظاهرا افزونه دیجیتس Digits هستش که اون هم حتما نیازمند خرید پنل پیامکی هستش

ولی ی سایت هست که در مراحل خرید نام و شماره موبایل میگیره و بعد از برگشت از درگاه پرداخت(چه پرداخت موفق و چه پرداخت ناموفق) با همون شماره ای که وارد کردیم اکانت ساخته و یوزر و پسوردش هم همون شماره هستش
https://shop.kalaateh.com/product/کسب-درآمد-از-نتورک-مارکتینگ/
میتونید اینجا خودتون ببینید

میشه فهمید از چه پلاگینی برای ثبت نام با موبایل بدون وریفیکیشن استفاده کرده؟

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، mohammadmikaeel گفته است :

بسیار از راهنمائیتون سپاسگزارم ===> خواهش میکنم.

برای ورود با موبایل بهترین افزونه ظاهرا افزونه دیجیتس Digits هستش که اون هم حتما نیازمند خرید پنل پیامکی هستش\ ===> بله درسته.

میشه فهمید از چه پلاگینی برای ثبت نام با موبایل بدون وریفیکیشن استفاده کرده؟ ===> احتمال زیاد از پلاگین استفاده نشده و این سفارشی سازی توسط کد به قالبشون اضافه شده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...