رفتن به مطلب

مشکل در دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام،

من یک سایت فروشگاهی دارم، متاسفانه چند روز پیش دچار یک مشکل اساسی شدم، به یک باره سایتم با خطای Error Establishing a Database Connection  شد پس از بررسی هایی که انجام دادم متوجه شدم به یک باره تمام دیتابیسی که به وردپرسم متصل شده ، خالی و تمام اطلاعات از بین رفته. پس از صحبت هایی که با هاستینگ داشتم هیچ کمکی نکردند، تنها آپشنی که بهم دادن ریستور بک آپ دیتابیس بود، توی تاریخ های مشخصی که وجود داشت بعد از بازگردانی بک آپ بازهم دیتابیس خالی بود.

برای اینکه سایتمو برگردونم مجبور شدم در کنار دیتابیس قبلی ، یک دیتابیس جدید بسازم و با یک وردپرس جدید سایت رو بالا بیارم، از روی درون ریزی محصولات رو برگردوندم ولی مشکلی که دارم این دیتابیس جدید تمام عکس های قبلی که روی هاست موجود هست رو نمیشناسه و محصولاتم تقریبا می شه گفت تعدادشون بالاست( حجم تقریبی 5 گیگ ). می خواستم بدونم راهی ، افزونه ای وجود داره که به وردپرس جدید عکس های وردپرس قبلی رو معرفی کنه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...