رفتن به مطلب

تاثیر لینک مخفی روی سئو

mr-programer.ir

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

اگه در نوشته های سایت من لینک هایی با اندازه فونت صفر (font-size:0px;) وجود داشته باشن رو سئو تاثیر بدی داره آیا ؟

در ضمن لینک داخلی هستن

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۲/۵ در 03:48، saeeedhassani گفته است :

سلام دوستان

اگه در نوشته های سایت من لینک هایی با اندازه فونت صفر (font-size:0px;) وجود داشته باشن رو سئو تاثیر بدی داره آیا ؟

در ضمن لینک داخلی هستن

سلام

کاری که شما میکنید لینک سازی داخلیه که یکی از بهترین روش های سئو سایته

دیگه چرا فونتشو کوچیک میکنید که کسی نبینه ؟!

البته گوگل خیلی پیشرفته تر ازین حرفاس متوجه میشه :)))

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، kasra.geladiator گفته است :

سلام

کاری که شما میکنید لینک سازی داخلیه که یکی از بهترین روش های سئو سایته

دیگه چرا فونتشو کوچیک میکنید که کسی نبینه ؟!

البته گوگل خیلی پیشرفته تر ازین حرفاس متوجه میشه :)))

من در بین مطالب سایتم یه سری لینک گذاشتم مثل این:

"این مقاله توسط تیم آقای برنامه نویس نوشته شده است"

و اومدم با css اندازه همین لینک هارو 0 کردم تا کاربران داخل مقالات نتونن ببیننشون

خب وقتی یه نفر میاد و مقاله رو در وبسایت خودش کپی و پیس میکنه اون لینک در وبسایتش ظاهر میشه! ینی خودش متوجه نمیشه وقتی مقاله کپی بشه اون لینک ها در وبسایت اون شخص به نمایش در میان, چون کد CSS صفر کردن اندازه فونت اون لینک ها داخل سایت کپی کننده نیست.

این روش یهو به ذهنم اومد و تست کردم جواب داد! حالا میخوام بدونم اون لینک ها داخل سایت من تاثیر بدی رو سئو نداشته باشه

@asadiy4n @yazdaniwp @mir.seyyed @HAMRAH 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، saeeedhassani گفته است :

و اومدم با css اندازه همین لینک هارو 0 کردم تا کاربران داخل مقالات نتونن ببیننشون

خب وقتی یه نفر میاد و مقاله رو در وبسایت خودش کپی و پیس میکنه اون لینک در وبسایتش ظاهر میشه! ینی خودش متوجه نمیشه وقتی مقاله کپی بشه اون لینک ها در وبسایت اون شخص به نمایش در میان, چون کد CSS صفر کردن اندازه فونت اون لینک ها داخل سایت کپی کننده نیست.

این روش یهو به ذهنم اومد و تست کردم جواب داد! حالا میخوام بدونم اون لینک ها داخل سایت من تاثیر بدی رو سئو نداشته باشه

سلام

در مورد کد نویسی چیزی نمیدونم

اما این رو شنیدم و در فیلم های سئو دیدم ، اگه از سایتی که رتبه مزخرفی داره و نسبت به سایت شما خیلی پایینه، به شما لینک بده شما ضرر میکنی

از طرفی این مسئله رو هم در نظر بگیرید، آینده شما بخایید این مطلب رو تغییر بدین و آدرس عوض کنید ، حالا اون مطلب جای دیگه هم منتشر شده ، از اون جایی که مطلب دزدی شده به این مطلبی که آدرس عوض شده لینک میده ، ربات گوگل خطای 404 میگیره و هی باید خطا بگیرید و امتیاز منفی

حالا چند سایت رو میخایید پیدا کنید و بگید پاک کنه؟ اصلا مگه میشه؟

من اینجوری به ذهنم اومد

حالا اساتید تشریف میارن اشتباهاتم رو تصحیح میکنن

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، saeeedhassani گفته است :

این روشی که شما میگی شاید 5 درصد جواب بده چون خود من بعنوان کسی که سایت تفریحی و .. زیاد داشته

میرفتم سایتای مرجع که مثلا یه مطلب کپی پیشت کنم برا خودم وقتی پیست میکردم همه نوشته رو رو انتخاب میکردم و دکمه بی لینک کردن و میزدم

ینی هرچی لینک باشه برداشته میشه

پس با این کار ، کار شما فایده ای نداره

لینک به ارسال

سلام، با اطمینان نمیتونم بگم ولی فک نکنم تاثیر منفی داشته باشه، متاسفانه فعلا به سیستم دسترسی ندارم و نمیتونم زیاد کمکتون کنم، به محض اینکه بتونم پاسخ کاملتری براتون ارسال میکنم

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۲/۶ در 16:59، saeeedhassani گفته است :

سلام. به هیچ عنوان هیچ لینکی رو مخفی نکنید. میتونید با js وقتی متن رو کپی میکنن، همین متن رو اضافه کنید به متن کپی شده. اسامی تصاویر رو مرتبط با برند خودتون بذارید. میتونید exif تصاویر رو هم خودتون ویرایش کنید و قرار بدید. روشهایی مثل map tag هم هست. در کل هر مطلبی رو منتشر میکنید، همون لحظه هم داخل سرچ کنسول request indexing بزنید. بصورت دوره ای هم محتواتون رو داخل گوگل سرچ کنید و اگه موردی بود میتونید به گوگل گزارش بدید و گوگل اگه تشخیص بده محتوا متعلق به شماست، لینک کپی کننده رو حذف میکنه از SERP.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...