رفتن به مطلب

کد نمایش مطلب واسه وقتی کاربران اینترنت ندارن

پست های پیشنهاد شده

سلام میخوام وقتی یکی بدون اینترنت وارد سایتم میشه یه صحفه افلاین نشونش بده وقتی انلاین هست صحفه رو نشون نده 

مثلان وقتی من بدون اینترنت وارد سایت میشم اون صحفه رو نشون بده وقتی که اینترنت هم دارم سایت رو نشون بده

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Hasna گفته است :

سلام میخوام وقتی یکی بدون اینترنت وارد سایتم میشه یه صحفه افلاین نشونش بده وقتی انلاین هست صحفه رو نشون نده 

مثلان وقتی من بدون اینترنت وارد سایت میشم اون صحفه رو نشون بده وقتی که اینترنت هم دارم سایت رو نشون بده

سلام. چنین امکانی وجود نداره. وقتی به اینترنت وصل نباشید کلا سایت در دسترس نیست که بخواید چک کنید اینترنت وصله یا نه. فقط وقتی دارن با سایت کار میکنن میتونید در لحظه چک کنید که کدش رو داخل تاپیک قبلی بهتون دادم.

اینکه میبینید بعضی از سایتها این قابلیت رو دارن، اونها دارن از WPA استفاده میکنن. افزونه هم هست براش ولی من با افزونه ها کار نکردم. برای پیاده سازیش هم نیاز به یه فایل manifest و تنظیمات service worker و... هست و قابلیت نصب اپ رو هم به کاربر میده. در واقع اونها از کش استفاده میکنن و با فراخوانی یه تابع، میتونن ارتباط رو چک کنن. اگه ایترنت هم وصل باشه نسخه لایو میاد و فایل manifest چک میشه و اگه آپدیت شده باشه، نسخه جدید جایگزین میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...