رفتن به مطلب

فراموشی رمز عبور cPanel

پست های پیشنهاد شده

در 22 دقیقه قبل، abolfazlsoodmand گفته است :

سلام به قسمت سی پنلم نمیت.نم ورود کنم رمزاشو یادم رفته

سلام

لطفا عنوان مناسب برای تاپیک انتخاب کنید، مثلا فراموشی رمز سی پنل

به هاستینگ تیکت بزنید دوباره براتون بفرستن

لینک به ارسال
  • asadiy4n عنوان را به فراموشی رمز عبور cPanel تغییر داده است
در 26 دقیقه قبل، abolfazlsoodmand گفته است :

میخام ورد پرس رو روی هاست نصب کنم   میرم قسمت سی پنل  یه رمزای میخاد من اونارو یادم رفته

یک اسکرین شات از اون صفحه بگیرین.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، abolfazlsoodmand گفته است :

بله منم از زمپ استفاده کردم  ولی یه رمزایی توی صفحه ی ورد پرس فارسی زدم فکنم اونارو میخاد

والا سوال یه ذره پیچیده شده و معلوم نیست کجا رمز گم شده

اگه چیزی روی سایت نبود به نظرم بهتره از اول وارد phpmyadmin  بشید و دوباره دیتابیس بسازید

اگه نمیخایید این رو انجام بدین از همون مسیر باید دیتابیس مربوطه رو پیدا کنید و ویرایش کنید که یه ذره سخته براتون

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، abolfazlsoodmand گفته است :

نه سایت خیلی تغییر دادم . میشه با انی دسکک دیتابیس رو ویرایش کنید

من در این مورد تخصص ندارم

راهبران ارشد عزیز تشریف میارن انشاله تا راهنمایی کنن

لینک به ارسال

سلام @abolfazlsoodmand

سایتی که شما واردش شدید، دموی خود سی‌پنل هست و اصلا ارتباطی با کار شما نداره.

وقتی با زمپ کار می‌کنید اصلا چیزی به اسم سی‌پنل ندارید و اطلاعات توی درایو C کامپیوترتون، اگر اشتباه نکنم فولدر XAMPP/htdocs ذخیره میشه و از اونجا به فایل‌هاتون دسترسی دارید، سی‌پنل یا دایرکت‌ادمین مال وقتیه که هاست واقعی خریدید که یوزرنیم و پسوردش رو بهتون ایمیل میکنه خود هاست.

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، abolfazlsoodmand گفته است :

الان من چطور  ورد پرس روی هاست نصب کنم//

با سرچ گوگل آشتی کنیم :)

هم در این انجمن و هم در گوگل سرچ کنید کلی آموزش هست

در نهایت هم نتونید، خود هاستینگ براتون نصب میکنه

موفق باشید

لینک به ارسال

آموزش نصب وردپرس

لوکال هاست

https://www.aparat.com/v/8ctJk/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%D9%86%D8%B5%D8%A8_%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3_%D8%B1%D9%88%DB%8C_%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%84_%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA_%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7_XAMPP_%28%D8%B2%D9%85%D9%BE%29

سی پنل

https://www.aparat.com/v/bOLQa/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%D9%86%D8%B5%D8%A8_%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3_%D8%A8%D8%B1_%D8%B1%D9%88%DB%8C_%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA_cpanel

انتقال از لوکال هاست به هاست

https://www.aparat.com/v/7hZQB/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84_%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA_%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DB%8C_%D8%A7%D8%B2_%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%84_%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA_%D8%A8%D9%87_%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی هاتون 
من لوکال هاست رو میخام انتقال بدم به هاست .وارد صفحه ی سی پنل که میشم رمز میخاد من رمزارو یادم رفته الان باید چیکار کنم . هیچ هاستی هم نخریدم از زمپ استفاده کردم

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی هاتون 
من لوکال هاست رو میخام انتقال بدم به هاست .وارد صفحه ی سی پنل که میشم رمز میخاد من رمزارو یادم رفته الان باید چیکار کنم . هیچ هاستی هم نخریدم از زمپ استفاده کردم

اگر هاستی خریداری نکردید، پس چطور میخواید انتقال بدید به هاست و سی پنل این وسط چکار میکنه؟

لینک به ارسال

:Dنمیدونم والا من طبق یه اموزشی پیش میرم  اونم رفت روی تغییر   هاست فکر کردم انجامش ضروریه ؟

هر وقت خواستید هاست بخرید اونوقت برید سِراغ اینجور سوالها

فعلاً روی همین لوکال کار کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...