رفتن به مطلب

یک افزونه جهت دیدن اجباری یک فایل تصویری قبل از اتمام خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز،

من میخام یک سایت راه اندازی کنم و یک سری فایل رو بزارم برای دانلود.

و قبل از اینکه کاربر بتونه فایل رو دانلود کنه، حتما یک کلیپ 1-2 دقیقه ای رو اجبارا ببینه.

یک روش بهم پیشنهاد شد که پاپ آپ بزارم بدون قابلیت بستن، که این رو اصلا نمیپسندم، چون خودم توسعه دهنده و کاربر کنجکاوی هستم، میدونم خیلی خیلی راحت این روش دور میخوره.

سوالم اینجاست که آیا افزونه ای هست که بشه با ووکامس مچ کرد و این اتفاق بیافته؟

و یک مثال هم بزنم، طرف اومده یک فایل تم دانلو کنه تو فروشگاه، بعد از کلیک روی لینک دانلود (یا هر روش دیگه ای) الزاما 1-2 دقیقه کلیپ پخش بشه و بعد لینک دانلود نمایش داده بشه.

پیشاپیش ممنون برای وقت و جوابتون.

لینک به ارسال

سلام به انجمن خوش آمدید

در ۱ ساعت قبل، mani7 گفته است :

من میخام یک سایت راه اندازی کنم و یک سری فایل رو بزارم برای دانلود.

این مورد که به نظرم اصلا کاربر پسند نیست - اجبار برای کاربر به نظر من کار درستی نیست

سوالم اینجاست که آیا افزونه ای هست که بشه با ووکامس مچ کرد و این اتفاق بیافته؟

افزونه ای برای این مورد ندیدم ولی به نظرم بشه با جاوا اسکریپت از طریق همون پاپ آپ یا ریدایرک اینطور کاریو انجام داد

حالا اینکه شما پاپ آپ رو نمیپسندید اگر افزونه ای هم موجود باشه به احتمال زیاد از همین روش ها استفاده کنه

لینک به ارسال

یک روش بهم پیشنهاد شد که پاپ آپ بزارم بدون قابلیت بستن، که این رو اصلا نمیپسندم، چون خودم توسعه دهنده و کاربر کنجکاوی هستم، میدونم خیلی خیلی راحت این روش دور میخوره.

سلام

به انجمن خوش آمدید

والا چون شما توسعه دهنده هستین و بلدین فک میکنین همه بلدن

نه والا الان من نمیدونم چجوری دور بزنم :D

در ثانی مگه چقد از کاربرای شما توسعه دهنده وردپرس هستن که بتونن دور بزنن و تازه وقت هم داشته باشن و حوصله که بخان دور بزنن

به نظرم همون بهتره

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سلام به انجمن خوش آمدید

این مورد که به نظرم اصلا کاربر پسند نیست - اجبار برای کاربر به نظر من کار درستی نیست

ممنون، لطف دارید.
بله، درت میفرمائید، اما درآمد و هزینه سایت باید تامین بشه دیگه.;)

در 14 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

افزونه ای برای این مورد ندیدم ولی به نظرم بشه با جاوا اسکریپت از طریق همون پاپ آپ یا ریدایرک اینطور کاریو انجام داد

حالا اینکه شما پاپ آپ رو نمیپسندید اگر افزونه ای هم موجود باشه به احتمال زیاد از همین روش ها استفاده کنه

بازم ممنون که وقت گذاشتید و جواب دادید.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 14 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

سلام

به انجمن خوش آمدید

والا چون شما توسعه دهنده هستین و بلدین فک میکنین همه بلدن

نه والا الان من نمیدونم چجوری دور بزنم :D

در ثانی مگه چقد از کاربرای شما توسعه دهنده وردپرس هستن که بتونن دور بزنن و تازه وقت هم داشته باشن و حوصله که بخان دور بزنن

به نظرم همون بهتره

سلام،

ممنون برای وقت و جوابتون.

و اما دور زدنش دو روش داره (الآن دوتاش یادمه که البته خیلی بیشتر هست)، که یکیش خیلی ساده هست و مطرح نمیکنم چون لو میره و چونچند سایت دارن از همین روش پاپ آپ استفاده میکنن، در حق اونها بی لطفی میشه.

و اما روش دومی که سختتره و کاربر حرفه ای میخاد.

میشه با گزینه inspect element کل بخشی که پاپ آپ شده رو تو کدهای صفحه پیدا کرد و پاکش کرد و تمام، لینک دانلود اون پشت آماده هست.

این روش که گفتم رو همین الآن فکر کنم 20% کاربرهای ایرنترنت ایران بلدن. (من اولش فکر میکردم نیستند و ولی بعد خلافش رو دیدم.)

با روش دوم برخی از سایتها که پاپ آپ میدن که باید ثبت نام کنی وگرنه نمیزاریم صفحه رو ببینی رو دور میزنم، مثل پینترست و قدیم فیس بوک و خیلی خیلی قدیم اینستاگرام.;)

ویرایش شده توسط mani7
لینک به ارسال

یاد یک چیز دیگه افتادم، 
سایتهایی مثل آپلود بوی و اون قدیما رپید شیر (اگر این دومی یادتون نیست مشکلی نداره، این مال نسل ما دیال آپی ها هست.;))

اونها هم قبل از دانلود یک تاخیر میزارن برای نمایش لینک، اسکریپت یا سی ام اسی هست که مثل اونها عمل کنه؟

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، mani7 گفته است :

یاد یک چیز دیگه افتادم، 
سایتهایی مثل آپلود بوی و اون قدیما رپید شیر (اگر این دومی یادتون نیست مشکلی نداره، این مال نسل ما دیال آپی ها هست.;))

اونها هم قبل از دانلود یک تاخیر میزارن برای نمایش لینک، اسکریپت یا سی ام اسی هست که مثل اونها عمل کنه؟

بله یادمونه

فورشیر ؛ رپیدشیر ، مدیافایر و....

اما اونها پنل پولی و رایگان داشتن و مجبور بودیم برای اینکه پول ندیم منتظر بمونیم و اونها سایت واسط بودن

الان این مسئله به نظرم ضربه بزرگی به فروش سایت بزنه اگه میخایید در سایت خودتون اجرا کنید

من به شخصه این کارو نمیکنم که بیام منتظر باشم تا لینک خرید بده

مگر در یک صورت، محتوایی که ارائه میدین، از نظر کیفیت، قیمت و علم آموزشی تک باشه و جایی نشه بدون این دردسر گیرآورد ، بله مشکلی نیست

یادمه سال 87 یه کلیپی از کلاس درس موسیقی فکر کن م مرتضی خان محجوبی بود که استاد شهناز جزو شاگردان بودن پخش شده بود، ناقص بود و کاملش در یوتوب بود، اما خب الان هم هرکسی نمیتونه از یوتوب دان کنه، چه برسه اون موقع، اونایی که عشق این موارد بودن پول میدادن کافی نت، یا خودشون منتظر میموندن اون عذاب دانلود تموم بشه فایل رو بگیرن یا حاضر بودن پول زیادی بدن و بخرن

اینو مثال زدم چون این فایل جایی نبود، اما الان کسی این کارو نمیکنه چون انقد راحت گیر میاد که...

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، mani7 گفته است :

یاد یک چیز دیگه افتادم، 

سلام،

سایت 20 اسکریپت تقریباً همچین کاری می کنه.

اون رو ببینید شاید ایده ای به ذهنتون رسید

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ در 12:21، HAMRAH گفته است :

بله یادمونه

فورشیر ؛ رپیدشیر ، مدیافایر و....

اما اونها پنل پولی و رایگان داشتن و مجبور بودیم برای اینکه پول ندیم منتظر بمونیم و اونها سایت واسط بودن

الان این مسئله به نظرم ضربه بزرگی به فروش سایت بزنه اگه میخایید در سایت خودتون اجرا کنید

من به شخصه این کارو نمیکنم که بیام منتظر باشم تا لینک خرید بده

مگر در یک صورت، محتوایی که ارائه میدین، از نظر کیفیت، قیمت و علم آموزشی تک باشه و جایی نشه بدون این دردسر گیرآورد ، بله مشکلی نیست

یادمه سال 87 یه کلیپی از کلاس درس موسیقی فکر کن م مرتضی خان محجوبی بود که استاد شهناز جزو شاگردان بودن پخش شده بود، ناقص بود و کاملش در یوتوب بود، اما خب الان هم هرکسی نمیتونه از یوتوب دان کنه، چه برسه اون موقع، اونایی که عشق این موارد بودن پول میدادن کافی نت، یا خودشون منتظر میموندن اون عذاب دانلود تموم بشه فایل رو بگیرن یا حاضر بودن پول زیادی بدن و بخرن

اینو مثال زدم چون این فایل جایی نبود، اما الان کسی این کارو نمیکنه چون انقد راحت گیر میاد که...

خیلی متشکرم برای راهنماییهای شما، وقت میزارید و این موارد رو تایپ و مطرح میکنید.

لینک به ارسال

اسکریپت‌های کوتاه کننده لینک یه همچین امکانی دراند من از اسکریپت linkgen استفاده می‌کنم که وقتی می‌خوای لینک کوتاه شده رو ببینی باید 10 ثانیه تبلیغ ببینی. با بررسی این اسکریپت می‌تونید کدش رو که با جاوا اسکریپت نوشته بردارید و استفاده کنید.

لینک به ارسال

خیلی

در در ۱۳۹۹/۱۱/۸ در 11:21، karimi گفته است :

اسکریپت‌های کوتاه کننده لینک یه همچین امکانی دراند من از اسکریپت linkgen استفاده می‌کنم که وقتی می‌خوای لینک کوتاه شده رو ببینی باید 10 ثانیه تبلیغ ببینی. با بررسی این اسکریپت می‌تونید کدش رو که با جاوا اسکریپت نوشته بردارید و استفاده کنید.

خیلی ممنون برای راهنمایی، حتما بررسی میکنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...