رفتن به مطلب

چطور لینک خارجی رو به follow تبدیل کنیم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

من به تازگی ادرس فیسبوک و یوتیوب رو به ایکون های هدر و فوتر سایتم اضافه کردم.ولی وقتی میرم توی woorank بررسی میکنم لینک های خارجی من رو نوفالو میشناسه.در حالی که خب من دارم به یه سایت خیلی معتبر لینک میدم و ادرس صفحه سایت خودم در فیسبوک  و یوتیوبه

چطور تبدیل کنم به فالو و اصلا این کار خوب هست یا نه؟

چون خب من لینک خارجی نداره سایتم.با این سایت ها که قوی هستند گفتم شروع کنم

2021-01-10 (1).png

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

چون خب من لینک خارجی نداره سایتم.با این سایت ها که قوی هستند گفتم شروع کنم

سلام، این که میگن لینک خارجی باید بدید به منابع معتبر، بیشتر منظور داخل خود محتوا هست، مثلا فرض کنید شما یه مقاله در مورد سئو نوشتید، بعد داخلش یه کلمه‌ای هست که به نظرتون دونستن اون برای کاربر مفیده و توی سایت خودتون هم نداریدش، در چنین حالتی می‌تونید یه لینک خارجی مثلا به سایتی مثل ویکی‌پدیا بدید، نکته‌ی مهم اینه که به هیچ‌وجه اون لینک رو با کلمه‌ی کلیدی خودتون نباید بدید (مثلا می‌تونید توی متن لینک اسم خود ویکی‌پدیا رو بنویسید، ولی اصلا نباید بنویسید سئو (اگر مثلا مقاله‌ای که می‌نویسید در مورد سئو هست))

در مورد این مشکلی هم که دارید، احتمالا اگر از توی قالبتون اضافه کردید، مربوط به تنظیمات قالب هم این نوفالو، اگر هم ار داخل ابزارک‌های وردپرس گذاشتید می‌تونید بذاریدش روی حالت ویرایشگر متنی و nofollow رو از داخلش حذف کنید (در کل خیلی موضوع مهمی نیست و شبکه‌های اجتماعی رو نوفالو هم بذارید ایرادی نداره، چون شما وقتی گذاشتید توی فوتر در اصل دارید از همه‌ی صفحات سایتتون بهش لینک میدید)

لینک به ارسال

سلام مجدد

عاااااااااااااالییییییییی بود.خیلی مفید بود واقعا برام.دمتون گرم.

:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...