رفتن به مطلب

نمایش محصولات با برچسب یکسان در یه صفحه جداگانه

MrAli

پست های پیشنهاد شده

سلام، 

من از افزونه ووکامرس برای سایتم استفاده میکنم، الان میخوام بدونم چطور محصولاتی که یک نوع برچسب خوردن رو در یک صفحه جداگونه قرار بدم. 

مثلا یک صفحه قرار بدم که وقتی باز میشه  فقط تمام اجناسی رو نشون بده که برچسب #کفش خوردن، و مثلا یه صفحه دیگه باشه که فقط اجناسی رو نشون بده که برچسب #رایگان خوردن. 

اها یه چیز دیگه هم بگم که من از افزونه المنتور پرو برای ویرایش برگه ها استفاده میکنم. 

لینک به ارسال

سلام
به صورت پیشفرض در ووکامرس، تمامی برچست های محصولات خودشون یک برگه هستند و وقتی لینکشون رو باز کنید همین موارد رو به شما نمایش می دهند

لینک به ارسال

برای دسته بندی ها هم همینجوره درسته؟ 

و میشه لطفا یه راهنمایی کنی، چجوری لینک اون صفحه رو بگیرم؟ 

مثلا من الان یه برچسب #رایگان زدم که 3 تا محصول داخلش هست. 

الان اگر بخوام توی صفحه اصلی فروشگاه دکمه قرار بدم بنام (دوره های رایگان) ، لینک این دکمه چی باید باشه؟ 

این عکس پایینی سایت من نیست از یه جای دیگه پیدا کردم. ببینید

30h3_screenshot_20201212_153033_thumb.jp

ولی میبینید که یه صفحه هست که داخلش اجناسی قرار داره که برچسب رایگان خوردن. و قالب صفحه هم همون قالب اصلی سایت هست یعنی صفحه سفارشی ساخته نشده. 

بزارک spanابزارک span

لینک به ارسال

با کسب اجازه از @Mr-Tarah عزیز

شما باید آدرس اون برچسب رو کپی کنید، حالا یا برچسب رو کلیک کنید و از روی آدرس بار مرورگر کپی کنید و یا روی برچسب کلیک راست کنید و کپی لینک آدرس رو بزنید

وقتی کپی شد وارد فهرست ها بشید و از قسمت پیوندهای دلخواه اسمی بهش بدین و در قسمت لینک "اون آدرسی که کپی کردین رو قرار بدین" و بعد در سایت شما بصورت منو دیده خواهد شد و وقتی روی اون کلیک بشه تمام محصولاتی که این برچسب رو دارن نمایش داده خواهند شد

برای صفحه اصلی فروشگاه هم اگه با المنتور کار میکنید، صفحه رو ویرایش کنید و یه المان بهش اضافه کنید، حالا هرچی که دوست دارید و در قسمت لینک دهی همون لینکی که کپی کردین رو بهش بدین، با این کار المان شما دارای لینک مورد نظر شده و در صفحه فروشگاه نمایش داده میشه

لینک به ارسال

خیلی ممنون از آموزش کامل شما عزیزان 

@Mr-Tarah و@HAMRAH

کاملا متوجه شدم کمک بزرگی کردید، بازم ممنونم 

خیلی دنبال این آموزش بودم ولی هیچ جا پیداش نکردم که شما بزرگان بهم یاد دادید. 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...