رفتن به مطلب

چگونگی هک

پست های پیشنهاد شده

سلام هر چند وقت یکبار توی اخبار میشنویم ک مثلاً فلان سایت هک شد :ph34r:

سایت های کوچولویی هم نیستند :) مثلاً همین چند روز پیش یکی از شرکت های بزرگ اسرائیلی سایتش هک شد یا مثلاً همین ایرانسل و رایتل خودمون که هک شدن.

این هکر ها چطور میان و نفوذ می کنن؟

پشت سایت های بزرگی مثل اونها یا بگم اَبَر سایت بهتره، اشخاصی مثل من ننشستن، فول متخصّص ها دارن ازشون محافظت می کنن!

همین سایت اسرائیلی اونطوری که اخبار میگه، یک هفته هست هک شده و نتونستن جلوشو بگیرن.

ماهیّت این هک ها چیه؟

((اصلاً راسته؟))

اگر منم بخوام هکر بشم باید چه زبون برنامه نوسی یاد بگیرم؟:D

بنظر من توی این دوره زمونه نیازی به هک نیست چون اگر اون ارباب(که پشت همه ی دنیای اینترنته)) بخواد جلوی یک فعّالیتی رو بگیره نیازی به اینکارا نداره و با یک دکمه همه کاراشُ می کنه:wub:

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

امنیت یک مسئله نسبی هست و به خیلی چیزها بستگی داره

اینکه چجوری هک میشن عین این هست که بپرسیم یه هواپیما چطوری ساخته میشه؟

شما اگه میخای سایتی رو هک کنی اول باید با ساختارش آشنا بشی

در کل بگم

کسانی رو میشناسم که اسم این داستان رو شنیدن گفتن منم میخام هکر بشم، اما تا قدم توش گذاشتن و سختی کارو دیدن و اینکه اوایل پولی دریافت نمیشه بابتش (مخصوصا اینکه قانونی نیست) سریع مسیر رو رها میکنن

مگر اینکه شما استاد بشی و در جایی به عنوان مسئول امنیت استخدام بشی

اسم زیبا و با کلاسی داره اما آواز دهل شنیدن از دور خوش است

تا حدودی که بتونید سایت خودتون رو ایمن کنید خوبه به نظرم

این نظر من بود :)

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، user-wp گفته است :

سلام هر چند وقت یکبار توی اخبار میشنویم ک مثلاً فلان سایت هک شد :ph34r:

سایت های کوچولویی هم نیستند :) مثلاً همین چند روز پیش یکی از شرکت های بزرگ اسرائیلی سایتش هک شد یا مثلاً همین ایرانسل و رایتل خودمون که هک شدن.

این هکر ها چطور میان و نفوذ می کنن؟

پشت سایت های بزرگی مثل اونها یا بگم اَبَر سایت بهتره، اشخاصی مثل من ننشستن، فول متخصّص ها دارن ازشون محافظت می کنن!

همین سایت اسرائیلی اونطوری که اخبار میگه، یک هفته هست هک شده و نتونستن جلوشو بگیرن.

ماهیّت این هک ها چیه؟

((اصلاً راسته؟))

اگر منم بخوام هکر بشم باید چه زبون برنامه نوسی یاد بگیرم؟:D

بنظر من توی این دوره زمونه نیازی به هک نیست چون اگر اون ارباب(که پشت همه ی دنیای اینترنته)) بخواد جلوی یک فعّالیتی رو بگیره نیازی به اینکارا نداره و با یک دکمه همه کاراشُ می کنه:wub:

دوست عزیز هک جوری نیست که شما هک یاد بگیرین و هرکسی رو که میخاهید هک کنید

قوانین و جرایم سنگینی داره که اصلا نباید به مورد یا به صورت تفریح یا .... هک انجام بدین

هک خوبه ولی از راه درستش 

من 5 تا زبان برنامه نویسی یاد گرفتم ولی زیاد تو هک بهم کمک نکردن چون خود مبحث هک جداگانه است و نمیشه واقعا توی یک ثاپیک جا کرد

باز هم به تلاش خودتون بستگی داره

موفق باشید

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

(مخصوصا اینکه قانونی نیست) سریع مسیر رو رها میکنن

خب راستش اگر بخوایم توی کشوری با سایت های دولتی یا وابسطه به اونها یا اونهایی که اون بالا بُرش دارن توی همون کشور دست و پنچه نرم کنیم این حرف صدق می کنه امّا کشور هایی مثل عراق، ایران و خلاصه کشور های جهان سوّم(به قول معروف عقب اُفتاده) این مبحث زیاد درش جایگاهی نداره^_^

در 54 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

مگر اینکه شما استاد بشی و در جایی به عنوان مسئول امنیت استخدام بشی

این حرف رو روشن تر بگین -مسئول امنیت- این وسط چه عنوانیه؟

تا اینجا با نظر آقای قربانی و آقای همیار این رو فهمیدم:

که هکر ها معمولاً وابسطه به دولت محلّی اون کشور اند یا از جانب اونها حکم دارن

بدلیل اینکه اگر کسی بالفرض خیلی هم قدرت داشته باشه در زمینه ی هک مثلا یک سایت دولتی رو که هک کنه یکجوری که مکانش خبر دار بشن(((که میشن)) میان و سرش رو زیر آب می کنن:unsure:

و اونهایی که همچین  جوری نشدن، ...B)

بدلیل اینکه من باالفرض که سایت معمولی با بازدید روزانه 150 آیپی دارم، تمام مشخصّات بازدید کننده هامو دارم(نوع دستگاهی که با هاش وارد شدن، پلتفرم، آیپی، شهر، کشور،و..) البته اگر با تالیز نیان.

اونوقت دولت ها که میتونن با صاحب اینترنت تماس بگیرن دیگه.......

با تشکّر از این دو عزیز، در ضمن دوست دارم دیدگاه های بقیّه ی اعضاء انجمن رو هم بدونم

لینک به ارسال

سلام،

ببینید این آموزش بدردتون می خوره؟

https://learnfiles.com/course/%D9%84%D8%B1%D9%86-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D9%87%DA%A9-%D9%88-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA/

البتّه خب قیمتش یکم بالاست ولی 51 گیگ آموزشه :lol:

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mir.seyyed گفته است :

البتّه خب قیمتش یکم بالاست ولی 51 گیگ آموزشه :lol:

ولی 6 ملیون واقعاً نا مردیه:wub:

در 1 دقیقه قبل، mir.seyyed گفته است :

البتّه نمی دونم بگم متأسفانه یا نه، ولی دیدم  اشخاصی این آموزش رو رایگان و غیر قانونی پخش می کنن.

همون رایگانش بیشتر می ارزه

لینکش رو دارید؟:D

لینک به ارسال

ولی چون من تاحالا وبدئو آموزشی تهیّه نکردم از قیمت ها بی خبرم

ممنون میشم از دوستانی که توی این زمینه تجربه دارن، اینجا در میون بذارن تا اطّلاعات عمومیم بره بالا

لینک به ارسال

آموزش هک؟ شبیه آموزش برنامه نویس شدن یک شبه هست!

برای اینکه هکر واقعی بشید، باید برنامه نویس خوب، یک مهندس نرم افزار خوب، یک متخص سرور، یک متخصص سیستم عامل و متخصص شبکه و ... باشید

بقیه میشن هکرهای لول پایینتر که اصلاحا بهشون میگن جوجه هکر؛ که با ابزار کار میکنن. هکر واقعی یک آدم با سواد و حرفه ای هست.

البته به همه موارد بالا مهندس روابط اجتماعی رو هم اضافه کنین :)

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

آموزش هک؟ شبیه آموزش برنامه نویس شدن یک شبه هست!

برای اینکه هکر واقعی بشید، باید برنامه نویس خوب، یک مهندس نرم افزار خوب، یک متخص سرور، یک متخصص سیستم عامل و متخصص شبکه و ... باشید

بقیه میشن هکرهای لول پایینتر که اصلاحا بهشون میگن جوجه هکر؛ که با ابزار کار میکنن. هکر واقعی یک آدم با سواد و حرفه ای هست.

البته به همه موارد بالا مهندس روابط اجتماعی رو هم اضافه کنین

اون آموزشی که لینکش رو فرستادن بدرد نمی خوره؟ خیلی آموزش هاش زیاده

لینک به ارسال

هر زبانی رو توش قوی بشید و برنامه نویس بشید بقیه زبانها سخت نیست.

PHP/Python/Perl/C بنظر مهمترن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...