رفتن به مطلب

مشکل در برگه ورود Anspress

پست های پیشنهاد شده

برای ایجاد امکان پرسش و پاسخ  در سایت از افزونه (anspress(Q&A استفاده کردم اما مشکلی که دارم در برگه ask a question امکان لاگین یا ثبت نام وجود داره که ثبت نام به درستی لینک میشه به صفحه ای که برای ثبت نام کاربران آماده شده اماااا گزینه لاگین، لینک میشه به صفحه لاگین ادمین، در حالی که میخوام بره به صفحه ورود کاربران!!!!!چجوری این مشکلو حل کنم؟؟؟ 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، sanaz_tph713 گفته است :

برای ایجاد امکان پرسش و پاسخ  در سایت از افزونه (anspress(Q&A استفاده کردم اما مشکلی که دارم در برگه ask a question امکان لاگین یا ثبت نام وجود داره که ثبت نام به درستی لینک میشه به صفحه ای که برای ثبت نام کاربران آماده شده اماااا گزینه لاگین، لینک میشه به صفحه لاگین ادمین، در حالی که میخوام بره به صفحه ورود کاربران!!!!!چجوری این مشکلو حل کنم؟؟؟ 

سلام با افزونش کار نکردم باید تست کنم

داخل تنضیمات افزونه مسیر دهی خاصی نداره ؟

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

سلام با افزونش کار نکردم باید تست کنم

داخل تنضیمات افزونه مسیر دهی خاصی نداره ؟

سلام

من کلی باهاش کلنجار رفتم اما چیزی پیدا نکردم، با افزونه Ultimate FaQs هم همین مشکلو داشتم

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، sanaz_tph713 گفته است :

من کلی باهاش کلنجار رفتم اما چیزی پیدا نکردم، با افزونه Ultimate FaQs هم همین مشکلو داشتم

حالا اگر خود افزونه هم این قابلیت رو نداشته باشه که معمولا دارن میتونید از redirect استفاده کنید و به طور کل صفحه لوگین رو عوض کنید افزونه های زیادی هم براش موجوده باز افزونه (anspress(Q&A رو من فردا نصب میکنیم چک میکنم

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

حالا اگر خود افزونه هم این قابلیت رو نداشته باشه که معمولا دارن میتونید از redirect استفاده کنید و به طور کل صفحه لوگین رو عوض کنید افزونه های زیادی هم براش موجوده باز افزونه (anspress(Q&A رو من فردا نصب میکنیم چک میکنم

خیلی ممنون

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به مشکل در برگه ورود Anspress تغییر داده است
در در ۱۳۹۹/۹/۲ در 00:16، asadiy4n گفته است :

سلام
مسیر صفحه لاگین را از طریق فایل functions.php تغییر دادم . اما هنوز ترجیح میدم از طریق افزونه مشکل را حل کنم اگر امکانش باشه. ممنون میشم اگر به نتیجه رسیدید راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، sanaz_tph713 گفته است :

مسیر صفحه لاگین را از طریق فایل functions.php تغییر دادم . اما هنوز ترجیح میدم از طریق افزونه مشکل را حل کنم اگر امکانش باشه. ممنون میشم اگر به نتیجه رسیدید راهنمایی کنید

چک کردم، متاسفانه خود افزونه این قابلیت رو نداره یا حداقل اینه که من متوجه نشدم از طریق همون فانکشن هم خوبه فرقی نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...