رفتن به مطلب

حجم ارسال پست ها در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز وقت شما بخیر

دوستان سوالی دارم راجب اینکه هر پست و یا نوشته ای که در وردپرس ارسال میکنیم چند کیلوبایت حجم میگیره؟
به عنوان مثال بنده برای ارسال پست ها بدون عکس در محتویات وردپرس این کار رو انجام میدم و عکس هارو در هاست دانلود قرار میدم و لینک عکس هارو در نوشته ها قرار میدم (برای استفاده از تصاویر )

به دلیل اینکه فضای هاست اصلیم پر نشه

اما با توجه به موارد فوق اگه پست های من به 40/000 تا برسه حجم دیتابایس من چقدر میشه ؟
البته میدونم دقیق نمیشه حساب کرد ولی ممنون میشم بفرمایید حدودا حجم این 40/000 تا پست ارسالی که بدون تصویر هستش چقدر میشه ؟

دوستان دقت کنید پست ها بدون تصاویر هستند

نوشته هارو از notepad به وردپرس ارسال میکنم
 با تشکر از لطف شما

ویرایش شده توسط satbank
لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۸/۲۸ در 20:22، satbank گفته است :

سلام دوستان عزیز وقت شما بخیر

دوستان سوالی دارم راجب اینکه هر پست و یا نوشته ای که در وردپرس ارسال میکنیم چند کیلوبایت حجم میگیره؟
به عنوان مثال بنده برای ارسال پست ها بدون عکس در محتویات وردپرس این کار رو انجام میدم و عکس هارو در هاست دانلود قرار میدم و لینک عکس هارو در نوشته ها قرار میدم (برای استفاده از تصاویر )

به دلیل اینکه فضای هاست اصلیم پر نشه

اما با توجه به موارد فوق اگه پست های من به 40/000 تا برسه حجم دیتابایس من چقدر میشه ؟
البته میدونم دقیق نمیشه حساب کرد ولی ممنون میشم بفرمایید حدودا حجم این 40/000 تا پست ارسالی که بدون تصویر هستش چقدر میشه ؟

دوستان دقت کنید پست ها بدون تصاویر هستند

نوشته هارو از notepad به وردپرس ارسال میکنم
 با تشکر از لطف شما

سلام، جواب این سوال برای هر سایتی می‌تونه متفاوت باشه، برای اینکه بتونید به جواب برسید اول باید ساختار دیتابیس وردپرس رو بشناسید، یک مثال می‌زنم براتون، بعضی از پلاگین یا قالب‌ها یکسری اطلاعات و تنظیمات اضافه رو همراه با پست‌ها ذخیره می‌کنند که همه‌ی این‌ها در حجم نهایی هر یک پست شما تاثیرگذار هست،‌ مثلا پلاگین یواست سئو همراه با هر پست یکسری اطلاعات دیگه رو هم اضافه می‌کنه و شما باید اون رو هم برای حجم نهایی پست‌هاتون در نظر بگیرید.

فکر می‌کنم بهترین کار برای شما اینه که حجم دیتابیس رو ببیند الان چقدره، ‌بعد مثلا ۱۰ تا پست وارد کنید و ببینید حجم چه تفاوتی می‌کنه، اینجوری می‌تونید سایز حدودی هر پستتون رو (دقیقا برای سایت خودتون) حساب کنید، البته اگر با برنامه‌نویسی و دستورات SQL هم آشنا باشید شاید بشه یه کوئری بنویسید که حجم یک پست و تمام postmeta مربوط به همون پست رو براتون محاسبه کنه.

احتمالا راه‌های دیگه‌ای هم برای این کاری که شما می‌خواین انجام بدید وجود داره، اما من فقط همین روش‌ها به ذهنم میرسه الان، می‌تونید صبر کنید تا سایر دوستان هم نظرشون رو اعلام کنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...