رفتن به مطلب

مشکل نبودن متغیر ها و بعضی از چیز ها در محصولات

سجاد82

پست های پیشنهاد شده

سلام خستع نباشید اقا من اومدم محصول اضافه کنم بعد دیدن اموزشم اولن پایین یه چیز انگلیسی به نام sufi نمیدونم چیه و متغیر ها نبودش و مثلا اول کار چیزی نداره انتخا کنی مثلا این محصول متغیره از اون طرفم مثلا رنگ یا گارانتی میخوام اضافه کنم فقط تیک سربرگ داره تیک متغیر نداره  نمیتونم رنگو انتخاب کنم رو هرکدوم قیمت بزارم و اگر تو عکس مشاهده کنید میبینید چه چیزاییی نیست دوستان عجیبه باید چیکار کنم

Untitled.png

لینک به ارسال
در هم اکنون، سجاد82 گفته است :

سلام خستع نباشید اقا من اومدم محصول اضافه کنم بعد دیدن اموزشم اولن پایین یه چیز انگلیسی به نام sufi نمیدونم چیه و متغیر ها نبودش و مثلا اول کار چیزی نداره انتخا کنی مثلا این محصول متغیره از اون طرفم مثلا رنگ یا گارانتی میخوام اضافه کنم فقط تیک سربرگ داره تیک متغیر نداره  نمیتونم رنگو انتخاب کنم رو هرکدوم قیمت بزارم و اگر تو عکس مشاهده کنید میبینید چه چیزاییی نیست دوستان عجیبه باید چیکار کنم.  چرا متغیر ندارم کلا منننن وایییی

Untitled.png

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۸/۳ در 21:05، سجاد82 گفته است :

سلام خستع نباشید اقا من اومدم محصول اضافه کنم بعد دیدن اموزشم اولن پایین یه چیز انگلیسی به نام sufi نمیدونم چیه و متغیر ها نبودش و مثلا اول کار چیزی نداره انتخا کنی مثلا این محصول متغیره از اون طرفم مثلا رنگ یا گارانتی میخوام اضافه کنم فقط تیک سربرگ داره تیک متغیر نداره  نمیتونم رنگو انتخاب کنم رو هرکدوم قیمت بزارم و اگر تو عکس مشاهده کنید میبینید چه چیزاییی نیست دوستان عجیبه باید چیکار کنم

Untitled.png

سلام. الان شما یه خطای جاوااسکریپتی دارید. اگه از وردپرس 5.5 به بعد استفاده میکنید این افزونه رو نصب کنید و ببنیید حل میشه یا نه. اگه حل نشد روی همین صفحه ویرایش محصول راست کلیک کنید، گزینه inspect رو بزنید و در بخشی که باز میشه تب console رو باز کنید و بعد از ریفرش صفحه ببینید چه خطایی میاد داخل کنسول.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...