رفتن به مطلب

غیر فعال شدن سایت بعد از نصب افزونه جدید

oaj

پست های پیشنهاد شده

سلام.

امروز پس از نصب افزونه Wp Playlist Video Gallery از یک سایت ، وبسایتم کلا غیر فعال شده و به بخش مدیرت فقط در حالت بازیابی می تونم دسترسی داشته باشم و از طریق آدرس، سایت بالا نمیاد.

افزونه از این سایت دانلود شده: https://doctorwp.com/wp-playlist-video-gallery-plugin/

یکی دیگه از ادمین های سایتم نصب کرده و دقت نکرده توی نظرات که این مشکل برای بقیه هم اتفاق افتاده...

اروری که میاد اینه: 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_escape_string() in /home2/turbatir/public_html/wp-content/themes/xecuter/functions.php:60 Stack trace: #0 /home2/turbatir/public_html/wp-settings.php(514): include() #1 /home2/turbatir/public_html/wp-config.php(89): require_once('/home2/turbatir...') #2 /home2/turbatir/public_html/wp-load.php(37): require_once('/home2/turbatir...') #3 /home2/turbatir/public_html/wp-admin/admin.php(34): require_once('/home2/turbatir...') #4 /home2/turbatir/public_html/wp-admin/themes.php(10): require_once('/home2/turbatir...') #5 {main} thrown in /home2/turbatir/public_html/wp-content/themes/xecuter/functions.php on line 60

یک خطای بحرانی در وب سایت شما وجود داشته است، که آن را در حالت تعمیر قرار داده است. لطفا برای جزئیات بیشتر صفحه پوسته‌ها و افزونه‌ها را بررسی نمایید. در صورتی که پوسته یا افزونه‌ای نصب کرده‌اید، اول برگه مرتبط را برای آن بررسی نمایید.

افزونه رو از plugins ریشه هم پاک کردم... حل نشد.

نصب کردم و از خود پیشخوان هم یه بار نصب و پاک کردم دوباره. باز رفع شند و این ارور توی خط 60 functions.php باقی مونده.

من فایل functions.php رو هم قرار دادم خدمت دوستان برای مشاهده..

لطفا کمکم کنید.

اسم قالب هم xecuter هست.

functions.php

لینک به ارسال

راستی... با پوسته پیش فرض تست می کنم سایت ب درستی بالا میاد...

موندم چی کنم ک قالب اصلیم درست شه باز.

لینک به ارسال

با سلام به انجمن خوش آمدید

لطفا قبل از ایجاد تایپیک قوانین سایت رو مطالعه کنید

هم افزونه و هم قالبتون تجاری هت و بحث در مورد محصولات تجاری در انجمن ممنوع هست.

در آخر هم برای بررسی تایپیک نیازی به ارسال پیام خصوصی نیست.

• پسندیدن 3
لینک به ارسال
  • asadiy4n این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...