رفتن به مطلب

shipping zone

elham_377

پست های پیشنهاد شده

من از آخرین نسخه وردپرس و ووکامرس اصلی استفاده میکنم. 

در قسمت shipping zone  , که میخوام یه کشور  رو اضافه کنم و نوع نرخش رو بزنم,  فقط میچرخه . توی phpmyadmin جدول هاش رو نگاه کردم دیدم ذخیره میکنه . اما هیچی نشون نمیده . نمیتونم ادامه کار رو برم

ضمنا  shipping class هم اصلا نمیشه تعریف کرد. روی دکمه add کلیک میکنم اما هیچ اتفاقی نمی افته

ضمنا قالب من avada اصلی هستش

لطفا راهنمایی کنید . خییییلی مستاصل شدم

ویرایش شده توسط elham_377
لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، elham_377 گفته است :

من از آخرین نسخه وردپرس و ووکامرس اصلی استفاده میکنم. 

در قسمت shipping zone  , که میخوام یه کشور  رو اضافه کنم و نوع نرخش رو بزنم,  فقط میچرخه . توی phpmyadmin جدول هاش رو نگاه کردم دیدم ذخیره میکنه . اما هیچی نشون نمیده . نمیتونم ادامه کار رو برم

ضمنا  shipping class هم اصلا نمیشه تعریف کرد. روی دکمه add کلیک میکنم اما هیچ اتفاقی نمی افته

ضمنا قالب من avada اصلی هستش

لطفا راهنمایی کنید . خییییلی مستاصل شدم

پیش از هر اقدامی، این افزونه رو نصب کنید و ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر.

اگر حل نشد، در قسمتی که گفتید، روی صفحه کلیک راست کنید، گزینه inspect element رو کلیک کنید و در کادری که باز میشه به تب console برید. بعد اقدام به اضافه کردن آیتم جدید کنید و اگه خطایی هست اینجا مطرح کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...