رفتن به مطلب

فروشگاه فروش گیفت کارت

milladhtc

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان ..فرض کنیم یک فروشگاه فروش گیفت کارت داریم.و نوع فروش جوری هست که مشتری بعد از خرید گیفت کارت بصورت اتوماتیک گیفت کارت رو تحویل میگیره.این نوع محصول نباید دانلودی باشه.چون تو محصول دانلودی فایلی رو وقتی بزاریم همه بعد از خرید به اون دسترسی دارند.ما قصد داریم 10 گیفت کارت رو برای فروش قرار بدیم و مشتر یها بعد از خرید گیفت کارت رو تحویل بگیرن. .ممنون میشم راهنمایی کنید؟ دقیقن باید چکار کنم

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، milladhtc گفته است :

سلام دوست عزیز . اینا برای هدیه دادن استفاده میشه من میخوام سی دی کی بفروشم برای استیم گوگل پلی و غیره.

سلام، بنظرم یک مرتبه عنوان و توضیحات تاپیکی که زدید رو بعنوان پاسخ دهنده مطالعه کنید و با توجه به تاپیک، فکر میکنم که پاسخ متناسبی هم دریافت کردید.

افزونه ای با این کارایی نمیشناسم، روند کلی دقیقا مشابه افزونه اولی هست که جناب گرانسایه معرفی کردن. یعنی باید دست به کد بشید و یا با یک توسعه دهنده ارتباط بگیرید تا یک custom product type تعریف کنه و ویژگی های متناسب یا کارتون رو بهش اختصاص بده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...