رفتن به مطلب

مشکل و راه کار در css

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید در css یک نوشته کوتاه رو استایل دهی کردم ولی مشکلی که وجود داره این جاست که وقتی صفحه کوچکتر میشه (مثلا صفه یک گوشی) این نوشته  کوتاه نصفش در خط اول نصف دیگس خط دوم میفته چطور می تونیم یک حالت دکمه مانند ایجاد کنیم یعنی وقتی جا نبود کل المان در خط بعدی بیفته (یعنی یه بخش خط اول یه بخش خط دوم نباشه)

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، ADIIA گفته است :

سلام خسته نباشید در css یک نوشته کوتاه رو استایل دهی کردم ولی مشکلی که وجود داره این جاست که وقتی صفحه کوچکتر میشه (مثلا صفه یک گوشی) این نوشته  کوتاه نصفش در خط اول نصف دیگس خط دوم میفته چطور می تونیم یک حالت دکمه مانند ایجاد کنیم یعنی وقتی جا نبود کل المان در خط بعدی بیفته (یعنی یه بخش خط اول یه بخش خط دوم نباشه)

سلام، اگر درست متوجه شده باشم شما نمی‌خواین سطر نوشتتون Line Break داشته باشه، برای حلش می‌تونید از کد زیر استفاده کنید:

div {
  white-space: nowrap;
}

اگر مشکلتون چیز دیگری هست لطفا آدرس سایتتون رو بدید که بررسی کنم.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، اگر درست متوجه شده باشم شما نمی‌خواین سطر نوشتتون Line Break داشته باشه، برای حلش می‌تونید از کد زیر استفاده کنید:

div {
  white-space: nowrap;
}

اگر مشکلتون چیز دیگری هست لطفا آدرس سایتتون رو بدید که بررسی کنم.

سلام مرسی واقعا استفاده کردم ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...