رفتن به مطلب

مشکل منفی شدن موجودی

phoenr

پست های پیشنهاد شده

مشکل من اینه که یه محصول متغییر دارم و موجودی ۱ عدد بود
ولی ۲ نفر باهم این محصول رو تونستن سفارش بدن و موجودی ۱- شده در صورتی که پیش سفارش داخل محصول هم غیرفعال هست.

دوستان لطف میکنید یه راهنمایی بکنید؟

Screen Shot 1399-05-13 at 11.26.58.png

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، phoenr گفته است :

ولی ۲ نفر باهم این محصول رو تونستن سفارش بدن و موجودی ۱- شده در صورتی که پیش سفارش داخل محصول هم غیرفعال هست.

سلام دوست عزیز، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

این اتفاقی که افتاده (اگر به خاطر تنظیمات ووکامرستون یا تداخل قالب یا پلاگین نباشه) واقعا مشکل عجیبیه و حتی ممکنه باگ ووکامرس باشه.

اول توی ووکامرس >> پیکربندی >> محصولات >> فهرست موجودی رو بررسی کنید ببینید اونجا تنظیماتتون به شکلی نیست که باعث بروز این مشکل شده باشه؟ (مثلا آستانه‌ی تمام‌شدن موجودی و...)

در مرحله‌ی بعد تمام پلاگین‌ها (به‌جر ووکامرس) رو غیرفعال کنید و قالبتون رو هم به قالب پیشفرض تغییر بدید و ببینید مشکل هنوز پابرجاست یا نه؟

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام دوست عزیز، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

این اتفاقی که افتاده (اگر به خاطر تنظیمات ووکامرستون یا تداخل قالب یا پلاگین نباشه) واقعا مشکل عجیبیه و حتی ممکنه باگ ووکامرس باشه.

اول توی ووکامرس >> پیکربندی >> محصولات >> فهرست موجودی رو بررسی کنید ببینید اونجا تنظیماتتون به شکلی نیست که باعث بروز این مشکل شده باشه؟ (مثلا آستانه‌ی تمام‌شدن موجودی و...)

در مرحله‌ی بعد تمام پلاگین‌ها (به‌جر ووکامرس) رو غیرفعال کنید و قالبتون رو هم به قالب پیشفرض تغییر بدید و ببینید مشکل هنوز پابرجاست یا نه؟

ممنون از پاسختون ولی سایت تو حالت پروداکشن هست و من نمیتونم غیرفعال کنم پلاگینا و قالبو
و اصلا اگر اینکاررو بکنم چجوری تست کنم که هم زمان وارد درگاه بشم با دو اکانت و یک جنس رو خریداری کنم؟؟
راه حل دیگه ای به نظرتون میرسه؟

تنظیمات پیکر بندی هم توی عکس ضمیمه میکنم.

Screen Shot 1399-05-13 at 13.44.21.png

ویرایش شده توسط phoenr
لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، phoenr گفته است :

ممنون از پاسختون ولی سایت تو حالت پروداکشن هست و من نمیتونم غیرفعال کنم پلاگینا و قالبو
و اصلا اگر اینکاررو بکنم چجوری تست کنم که هم زمان وارد درگاه بشم با دو اکانت و یک جنس رو خریداری کنم؟؟
راه حل دیگه ای به نظرتون میرسه؟

تنظیمات پیکر بندی هم توی عکس ضمیمه میکنم.

خواهش می‌کنم، توی پلاگین‌هاتون چک کنید پلاگینی که حس کنید می‌تونه چنین مشکلی ایجاد کنه نیست؟ (مثلا پلاگینی که مربوط به ووکامرس باشه یا ادانی برای ووکامرس باشه)

مورد بعدی هم اینکه ووکامرستون به آخرین ورژن به‌روز باشه، متاسفانه راه دیگه‌ای به ذهنم نمیرسه، حتی یه سرچ هم توی سایت‌های انگلیسی کردم اما مورد مشابهی ندیدم، حالا صبر کنید شاید از دوستان دیگه کسی این مشکل رو دیده باشه و بتونه کمک کنه.

لینک به ارسال
در هم اکنون، فرشاد گوهری گفته است :

خواهش می‌کنم، توی پلاگین‌هاتون چک کنید پلاگینی که حس کنید می‌تونه چنین مشکلی ایجاد کنه نیست؟ (مثلا پلاگینی که مربوط به ووکامرس باشه یا ادانی برای ووکامرس باشه)

مورد بعدی هم اینکه ووکامرستون به آخرین ورژن به‌روز باشه، متاسفانه راه دیگه‌ای به ذهنم نمیرسه، حتی یه سرچ هم توی سایت‌های انگلیسی کردم اما مورد مشابهی ندیدم، حالا صبر کنید شاید از دوستان دیگه کسی این مشکل رو دیده باشه و بتونه کمک کنه.

مرسی از راهنماییتون سعی میکنم بررسی بکنم باز

حالا دوستان اگه راهی دیگه ای یا مورد مشابهی دیدن بگن لطفا که گیر کردم شدید.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، phoenr گفته است :

مرسی از راهنماییتون سعی میکنم بررسی بکنم باز

حالا دوستان اگه راهی دیگه ای یا مورد مشابهی دیدن بگن لطفا که گیر کردم شدید.

دو حالت داره:

1- پیشفروش محصول رو فعال کردید. داخل اطلاعات محصول چک کنید که تیک پیش خرید (یا پیشفروش) فعال نباشه

2- در تراکنش های همزمان گاهی این مسئله پیش میاد، یکی از افزونه های Woocommerce stock manager یا atum inventory رو نصب کنید. این افزونه ها کارشون کنترل موجودی هست و از بروز این اتفاقات جلوگیری میکنن

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۵/۱۳ در 11:29، phoenr گفته است :

Screen Shot 1399-05-13 at 11.26.58.png

علت و یا راه حلی پیدا کردید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...