رفتن به مطلب

حذف کامل افزونهٔ ذخیره‌سازی پیشرفته

پست های پیشنهاد شده

دوستان این افزونهٔ ذخیره‌سازی پیشرفته چطوری بصورت کامل حذف میشه ؟

الان من افزونه ها پاکش کردم ولی این متن هنوز وجود داره

2020-07-25_13-44-00.png

2020-07-25_13-55-16.png

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

دوستان این افزونهٔ ذخیره‌سازی پیشرفته چطوری بصورت کامل حذف میشه ؟

الان من افزونه ها پاکش کردم ولی این متن هنوز وجود داره

سلام، همین خط که علامت زدید رو پاک کنید از کانفیگ ببینید برطرف میشه نه، این خط کارش اینه که سیستم کش رو توی وردپرس فعال می‌کنه، حالا که شما پلاگینش رو (احتمالا بدون اینکه توی تنظمیات پلاگین غیرفعال کنید) پاک کردید و این کد اینجا مونده، اگر از کانفیگ حذفش کنید باید حل بشه.

لینک به ارسال

یه مورد دیگه هم که الان یادم افتاد، یه‌سری از پلاگینای کش توی فولدر wp-content یه فایل کانفیگ درست می‌کنن، اون فولدر رو هم چک کنید، هرچی توش مربوط به کش هست رو کامنت کنید یا کلشو پاک کنید، ممکنه فایلش به همین اسم advanced-cache.php هم باشه

لینک به ارسال

در در ۱۳۹۹/۵/۴ در 17:20، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، همین خط که علامت زدید رو پاک کنید از کانفیگ ببینید برطرف میشه نه، این خط کارش اینه که سیستم کش رو توی وردپرس فعال می‌کنه، حالا که شما پلاگینش رو (احتمالا بدون اینکه توی تنظمیات پلاگین غیرفعال کنید) پاک کردید و این کد اینجا مونده، اگر از کانفیگ حذفش کنید باید حل بشه.

در در ۱۳۹۹/۵/۴ در 17:35، فرشاد گوهری گفته است :

یه مورد دیگه هم که الان یادم افتاد، یه‌سری از پلاگینای کش توی فولدر wp-content یه فایل کانفیگ درست می‌کنن، اون فولدر رو هم چک کنید، هرچی توش مربوط به کش هست رو کامنت کنید یا کلشو پاک کنید، ممکنه فایلش به همین اسم advanced-cache.php هم باشه

اون قطعه رو کد رو پاک کرده بودم اما هنوز اثارش باقی موند که همین فایل advanced-cache.php رو در پوشه wp-content پیدا کردم پاک کردم پاک شد.

الان یه مشکل دیگ پیش اومده برای وردپرس که خیلی عجیبه من اولش فکر کردم شاید با حذف این افزونه رفع بشه اما دیدم نشد.

من وقت یه افزونه یا هر تغییری تو وردپرس میدم اعمال میشه ولی وقتی رفرش میکنم و میبینم تغییرات اعمال نشده ، اینجور که فهمیدم باید یکبار Log out کنم از وردپرس سپس مجدد لاگین کنم که درست بشه

حس میکنم هسته وردپرس خراب شده ایا درسته ؟

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

اون قطعه رو کد رو پاک کرده بودم اما هنوز اثارش باقی موند که همین فایل advanced-cache.php رو در پوشه wp-content پیدا کردم پاک کردم پاک شد.

الان یه مشکل دیگ پیش اومده برای وردپرس که خیلی عجیبه من اولش فکر کردم شاید با حذف این افزونه رفع بشه اما دیدم نشد.

من وقت یه افزونه یا هر تغییری تو وردپرس میدم اعمال میشه ولی وقتی رفرش میکنم و میبینم تغییرات اعمال نشده ، اینجور که فهمیدم باید یکبار Log out کنم از وردپرس سپس مجدد لاگین کنم که درست بشه

حس میکنم هسته وردپرس خراب شده ایا درسته ؟

سلام مجدد، من تاحالا به این مشکل نخوردم، اما این موارد رو بررسی کنید:

• ممکنه هنوز یه سری از کدهایی که برای کش استفاده میشه توی htaccess باشه، اول اونجا رو چک کنید.
  • سمت سرور رو چک کنید، یه مدل کش روی لایت اسپید هست و خیلی قویه (شاید به‌خاطر اون باشه که میگید با لوگ‌آوت حل میشه)
  • با یه مرورگر دیگه هم تست کنید (توی یکی از ورژنای کروم، حتی با Hard Reload هم کش پاک نمیشد) البته بعدا برطرف شد توی ورژن بعدیش.
  • در نهایت هم میرسیم یه غیرفعال کردن پلاگین‌ها، تم و آپدیت دستی وردپرس که باید بررسی کنید، مشکلی ایجاد نکرده باشن.
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...