رفتن به مطلب

چطوری میشه دسترسی کاربران رو برای دسته ها غیر فعال کرد

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتون بخیر . بنده یک سوال فنی دارم. 
ممنون می شم پاسخ بدید در حق بند ه لطف می کنید . 

وقتی ما یک دسته بندی ایجاد می کنیم و نوشته ها یا برگه ها رو زیر مجموعه اون قرار می دیم .

یعنی وقتی که روی عنوان دسته بندی کاربر کلیک می کنه یک صحفه دیگه باز میشه که تمام زیر مجموعه های اون دسته بندی رو می بینه . 

من می خواستم ببینم چطوری میشه این صحفه رو مثل مانند دیگر نوشته ها یا صحفه اصلی ویرایش کنیم که نمای خوب و دلپذیری داشته باشه . 

یکم توضحات میشه در اون صحفه نوشت . اما اینکه مثل ما بقیه صحفات بشه زیباش کردم این امکان نیست بنده از افزونه المنتور استفاده می کنم . 

اگر راهی برای ویرایش صحفه دسته بندی ها سراغ دارید یا تکنیک خاصی خواهش می کنم که کمکم کنید ممنون می شم . 

و اگر راهی هست که بشه تمامی صحفات دسته بندی رو برای کاربرانی که ورود می کنن به سایت بست یعنی کلیک شون رو اون عنوان کار نکنه . ممنون می شم با اموزش راهنماییم کنید .

مچکر ممنون منتظر جواب شما هستم . تا الان جوابی پیدا نکردم . امید وارم که شما بتونید به بنده کمک کنید . 

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۴/۲۵ در 15:01، mohsen_s گفته است :

سلام وقتون بخیر . بنده یک سوال فنی دارم. 
ممنون می شم پاسخ بدید در حق بند ه لطف می کنید . 

وقتی ما یک دسته بندی ایجاد می کنیم و نوشته ها یا برگه ها رو زیر مجموعه اون قرار می دیم .

یعنی وقتی که روی عنوان دسته بندی کاربر کلیک می کنه یک صحفه دیگه باز میشه که تمام زیر مجموعه های اون دسته بندی رو می بینه . 

من می خواستم ببینم چطوری میشه این صحفه رو مثل مانند دیگر نوشته ها یا صحفه اصلی ویرایش کنیم که نمای خوب و دلپذیری داشته باشه . 

یکم توضحات میشه در اون صحفه نوشت . اما اینکه مثل ما بقیه صحفات بشه زیباش کردم این امکان نیست بنده از افزونه المنتور استفاده می کنم . 

اگر راهی برای ویرایش صحفه دسته بندی ها سراغ دارید یا تکنیک خاصی خواهش می کنم که کمکم کنید ممنون می شم . 

و اگر راهی هست که بشه تمامی صحفات دسته بندی رو برای کاربرانی که ورود می کنن به سایت بست یعنی کلیک شون رو اون عنوان کار نکنه . ممنون می شم با اموزش راهنماییم کنید .

مچکر ممنون منتظر جواب شما هستم . تا الان جوابی پیدا نکردم . امید وارم که شما بتونید به بنده کمک کنید . 

دوست عزيز من درست متوجه نشدم
توی صفحه ها که دسته بندی نداريم شما ميتونيد يک صفحه رو زير مجموعه يک صفحه درست کنی ...
برای پست ها دسته بندی داريم ...
لطفاً يک نمونه از صفحه دسته بندی ها رو اينجا بزاريد تا روشن تر باشه منظورتون
برای اينکه کدام گروه يا کدام کاربر به کجا دسترسی داشته باشند ميتونيد از افزونه publishpress capabilities استفاده کنيد

لینک به ارسال

سلام وقتون بخیر. 

از اینکه جواب دادید ممنونم . 

ببنید وقتی توی ورد پرس یک دسته بندی ایجاد می کنید به عنوان مثال پوشاک مردانه . اسم دسته بندی ماست . 

بعد یک سری زیر مجموعه اضافه می کنیم به عنوان مثال : زمستانه . تی شرت . تابستانه و ... 

اون اسم خود دسته بندی پوشاک مردانه دارای یک صحفه جداگانه میشه که تمامی زیرمجموعه ها رو توش نمایش میده .

و این صحفه رو کلا با هیچ صحفه سازی نمیشه ویرایش کرد . ظاهرش مثل بقیه صحفات نیست . کلا ویرایش نمیشه فقط میشه یک متن براش نوشت به طور کلی همین . 

چون ظاهر خوبی نداره ... می خوام وقتی کاربر روی خود دسته بندی اصلی که اسمش : پوشاک مردانه هست .. اتفاقی کلیک کرد یا هر چی این صحفه براش باز نشه ... 

چون نمیشه کاربر پسنده اش کرد . اگر هم میشه من راهی براش بلد نیستم ! 

امید وارم منظورمو متوجه شده باشید . 

لینک به ارسال

سلام

اگر منظورتون اینه که کاربر نتونه وارد دسته بندی هاتون بشه اون یه بحث جداست و بنظر بنده شما باید به دنبال حل مشکلتون باشید نه اینکه صورت مسئله رو پاک کنید

پس چرا با شخصی سازی صفحه ای که میخواید شروع نکنیم؟!

اما برای شخصی سازی دسته بندی هاتون ( کاربر پسند کردنش ) لینک زیر رو مشاهده کنید اگر سوالی بود همینجا مطرح کنید

https://codex.wordpress.org/Category_Templates

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...