رفتن به مطلب
ehsanasgari

می خواهم یک بخش فروش عمده راه بیاندازم

پست های پیشنهاد شده

میخواهم یک بخش توی سایت قراربدهم به نام فروش عمده که همان جنس های بخش فروشگاهی باشد ولی فرقش این که قیمت به صورت عمده باشد وفقط افرادی که اجازه دسترسی دارند اقدام به خرید کنند

اگه برای راهمای هزینه ای خواستی یا سوالات بیشتری داشتید شماره تلگرام

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط Mohammad Bazli
      سلام خسته نباشید
      دوستان نصب ووکامرس بر روی سایت انجام نمیشه و با خطای این سایت مشکلات فنی دارد نشون میده...
      خطاها:
      #0 /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_HybridStore.php(242): ActionScheduler_DBStoreMigrator->save_action(Object(ActionScheduler_Action), NULL) #1 /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(177): ActionScheduler_HybridStore->save_action(Object(ActionScheduler_Action)) #2 /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(84): ActionScheduler_ActionFactory->store(Object(ActionScheduler_Action)) #3 /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packag in /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php on line 44
    • توسط aminkhaleghi
      سلام دوستان
      من یه فروشگاه دارم راه میندازم که میخوام تو صفحه اول دسته بندی ها رو نشون بدم اما مشکل اونجاست که دسته بندی ها قراره خیلی زیاده شه(۱۰۰۰۰ تا) و من میخوام مثل محصولات دکمه مشاهده بیشتر براشون بزارم.
      کسی میتونه کمکم کنه؟ خیلی گیر کردم روی همین یه موضوع :(
      ممنون
    • توسط mohsentorki
      سلام من به یک برنامه نویس نیاز دارم یا تغییرات زیر رو در صورتحساب ووکامرس انجام بده:

1-وقتی محصولات دسته بندی سوپرمارکت داخل  سبدخرید بود و شهری به جز شهر مورد نظر انتخاب شد اجازه نده که به صفحه پرداخت بره
      2-پیک رایگان فقط برای شهر مورد نظر باشه و برای بقیه شهرها نباشه

کسانی که میتونند این کار را انجام بدن پ.خ بدن (همراه با پیشنهاد قیمت)
    • توسط saeedator
      سلام خدمت دوستان
      من میخام برای سایتم یه پلیر اختصاصی ایجاد کنم
      افزونه ها اون چیزی که میخام رو در اختیارم نمیذاره!
      رفتم سراغ اسکریپت؛ اسکریپتایی بودن که امکانت خوبی داشتن، اما تا حالا اسکریپت نصب نکردم
      نمیدونم اصلا این کار منطقی هست یا نه؟ وقت تلف نکنم آخرش ببینم مثلا یه راه ساده تری وجود داشته و اینا ...؟
      و اینکه این اسکریپتایی که برای دانلود هست توی سایتا مشکل سرعت و امنیت و اینجور چیزا ایجاد نمیکنه برا سایت؟
      حالا نیاز هام:
      اول اینکه گرافیک پلیر برام مهم بود
      دوم اینکه ویدئو رو در چند کیفیت با قابلیت دانلود نمایش بده
      سوم اینکه پلی لیست داشته باشه
      چهارم اینکه هم تو پست هام بتونم ازشون استفاده کنم
      هم یه صفحه شبیه لندینگ پیج داشته باشم که فهرست تمام ویدئوهای روی سایت رو اونجا مخاطب بتونه ببینه و هر کدومو خاس پلی کنه

اینا مهمتریناش بود حالا جزییاتشم که جای خود.
      دوستان اگه راه حل و مشاوره ای لطف کنید ممنون میشم، سپاس
    • توسط mohsentorki
      با سلام 

احتراما اگر بخوام در روش های ارسال مثلا وقتی پست پیشتاز بود دیگ پیک رایگان نمایش داده نشه باید چیکار کنم ؟
      ایا افزونه ای هست یا باید کدنویسی بشه ؟؟
  • اضافه کردن...