رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی ، میخوام وب سایتم رو کامل از روی هاست و سرور منتقل کنم به لوکال هاست.

تمام فایل های موجود در پوشه root و کپی کردم و دیتابیس هم کپی کردم. و سایت توی لوکال کامل دیده میشه.

ولی وقتی میخوام وارد صفحه ورود بشم خطای not found میده و همچنین تمام نوشته ها و تصاویر و ... کلیک میکنم میره تو سایت اصلی که روی سروره.

سایت با php وبصورت اختصاصی نوشته شده و وردپرس نیست.

با تشکر و سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام این انجمن پشتیبانی وردپرس هست و سایت شما هم که اختصاصی نوشته شده تنها چیزی که میتونم بگم ادرس هاتون رو در دیتابیس چک کنید و به ادرس لوکال تغییر بدید

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سلام این انجمن پشتیبانی وردپرس هست و سایت شما هم که اختصاصی نوشته شده تنها چیزی که میتونم بگم ادرس هاتون رو در دیتابیس چک کنید و به ادرس لوکال تغییر بدید

تغییر دادم ولی تاثیری نداره.

لینک به ارسال

ممکنه ادریهایی به صورت دستی درون کدها باشه ، اون آدرسها رو از داخل کدها هم باید تغییر بدید

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، Mobin گفته است :

ممکنه ادریهایی به صورت دستی درون کدها باشه ، اون آدرسها رو از داخل کدها هم باید تغییر بدید

من با استفاده از notpad++ تمام آدرسهای سایت اصلی و با آدرس لوکال هاست جایگزین کردم. هیچ آدرسی نیست که تغییر نداده باشم.

فقط یه نکته اینکه اگر آدرس سایت و توی فایل config.php به لوکال تغییر بدم کلا هیچ استایلی لود نمیشه و سایت بهم میریزه.

و توی این فایل آدرس سایت اصلی رو توی یه متغیر به نام $base_url قرارداده. و توی منوها ، لینک ادامه مطلب و ... بجای وارد کردن آدرس همین متغیر $base_url و گذاشته.

میدونم که علتش همینه ولی خوب اگه مقدار این متغیر و به لوکال هاست تغییر بدم فایل های استایل لودنمیشه و سایت کلا بهم می ریزه.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۴/۱۸ در 11:40، unid_user گفته است :

من با استفاده از notpad++ تمام آدرسهای سایت اصلی و با آدرس لوکال هاست جایگزین کردم. هیچ آدرسی نیست که تغییر نداده باشم.

فقط یه نکته اینکه اگر آدرس سایت و توی فایل config.php به لوکال تغییر بدم کلا هیچ استایلی لود نمیشه و سایت بهم میریزه.

و توی این فایل آدرس سایت اصلی رو توی یه متغیر به نام $base_url قرارداده. و توی منوها ، لینک ادامه مطلب و ... بجای وارد کردن آدرس همین متغیر $base_url و گذاشته.

میدونم که علتش همینه ولی خوب اگه مقدار این متغیر و به لوکال هاست تغییر بدم فایل های استایل لودنمیشه و سایت کلا بهم می ریزه.

کل فایلها رو از سرور کامل دانلود کردی؟
ظاهرا فایلهای استایل رو دانلود نکردی روی لوکال بخاطر همین وقتی مقدار base_url رو به لوکال تعییر میدین استایل لود نمیشه

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۴/۲۰ در 23:41، Mobin گفته است :

کل فایلها رو از سرور کامل دانلود کردی؟
ظاهرا فایلهای استایل رو دانلود نکردی روی لوکال بخاطر همین وقتی مقدار base_url رو به لوکال تعییر میدین استایل لود نمیشه

بله. کل محتوای public_html و دانلود کردم.

لینک به ارسال

سیستم فایل htaccess نداره؟

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۴/۳۱ در 11:13، Morteza گفته است :

سیستم فایل htaccess نداره؟

بله داره.

لینک به ارسال

کدش رو بزارید چک کنیم

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Morteza گفته است :

کدش رو بزارید چک کنیم

خصوصی ارسال میکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...