رفتن به مطلب

مشکل در ارسال پیامک در ووکامرس

nyper

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

دوستان من یک فروشگاه آنلاین (فروش فایل) دارم و میخوام کاربر بعد از اینکه پرداخت آنلاین رو انجام داد یک پیامک تشکر دریافت کنه.

برای اینکار از پلاگین استفاده میکنم ولی مشکلی که پلاگین داره اینه که خیلی دیر ارسال میکنه.

به پشتیبانی پنل اس ام اس گفتم، گفتن که باید از طریق url اینکارو انجام بدی که سریع تر ارسال بشه.

در قسمت url هم فقط یه دستور url گذاشته و نگفته که چطور باید استفاده کرد ازش!

میخواستم ببینم چطور میتونم این کد url رو استفاده کنم که کاربر بعد از پرداخت موفق یک اس ام اس تشکر به اسم خودش دریافت کنه.

ینی اگه اسمش علی هست متن بشه این: علی عزیز ممنونیم که به اعتماد کردی.

اینم کدی هست که سایت گذاشته:

https://RayganSMS.com/SendMessageWithUrl.ashx?Username=test123&Password=****&PhoneNumber=5000221030&MessageBody=test&RecNumber=09112112910&Smsclass=1

ویرایش شده توسط nyper
لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، nyper گفته است :

سلام و عرض ادب

دوستان من یک فروشگاه آنلاین (فروش فایل) دارم و میخوام کاربر بعد از اینکه پرداخت آنلاین رو انجام داد یک پیامک تشکر دریافت کنه.

برای اینکار از پلاگین استفاده میکنم ولی مشکلی که پلاگین داره اینه که خیلی دیر ارسال میکنه.

به پشتیبانی پنل اس ام اس گفتم، گفتن که باید از طریق url اینکارو انجام بدی که سریع تر ارسال بشه.

در قسمت url هم فقط یه دستور url گذاشته و نگفته که چطور باید استفاده کرد ازش!

میخواستم ببینم چطور میتونم این کد url رو استفاده کنم که کاربر بعد از پرداخت موفق یک اس ام اس تشکر به اسم خودش دریافت کنه.

ینی اگه اسمش علی هست متن بشه این: علی عزیز ممنونیم که به اعتماد کردی.

اینم کدی هست که سایت گذاشته:

https://RayganSMS.com/SendMessageWithUrl.ashx?Username=test123&Password=****&PhoneNumber=5000221030&MessageBody=test&RecNumber=09112112910&Smsclass=1

توی پنل جايی نداره که نشون بده درخواست ارسال اس ام اس از پلاگين کی رسيده به سرويس دهنده اس ام اس ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...