رفتن به مطلب

راهنمای در مورد نصب

پست های پیشنهاد شده

با سلام به تمامی دوستان عزیز و ضمن تبریک سال نو میخوام سایتی راه اندازی کنم ولی موندم چی نصب کنم گفتم از شما دوستان راهنمایی بگیرم

سایتی که مد نظرم هست هم فروشگاه هم پشتیبانی یعنی مشتری میاد سفارش جنس میده از لیست محصولات و یا میاد ثبت نام میکنه و از گزینه های از پیش تعیین شده رو پر میکنه برای گرفتن سرویس مد نظر و داخل پنلشم میخوام درگاه پرداخت آنلاین بزارم به نظر دوستان با همین وردپرس کارم راه میفته؟

لینک به ارسال

سلام

قطعا بهترین انتخاب برای شما وردپرس هست. با ووکامرس فروشگاه تون رو بسازید و به مرور توسعه بدید. برای وردپرس همه چیز هست.

لینک به ارسال
در در 3/28/2020 at 17:34، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

قطعا بهترین انتخاب برای شما وردپرس هست. با ووکامرس فروشگاه تون رو بسازید و به مرور توسعه بدید. برای وردپرس همه چیز هست.

ممنون ازت

میشه راهنمایم کنید قالبی شبیه قالب دیجی کالا میخوام طراحی کنم چطور باید شروع کنم  ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

قالب وردپرسی شبیه دیجی کالا وجود داره . به نظرم قالب با گرافیک اختصاصی خودتون طراحی کنید .

لینک به ارسال
در در 4/1/2020 at 16:35، نوین ادمین گفته است :

قالب وردپرسی شبیه دیجی کالا وجود داره . به نظرم قالب با گرافیک اختصاصی خودتون طراحی کنید .

من در حال گذروندن مراحل آموزش هستم از html شروع کردم بعد css بعد هم php

اگه امکان داره لینک قالب شبیهشو بهم بدین نگاه کنم همراه با افزونه ها

لینک به ارسال

https://dvmen.ir/koae

قالب های مختلف بر روی بستر نت هستند با دمو های دیجی کالا شما با جستجو میتونید قالب های بیسیاری پیدا کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...