رفتن به مطلب
nabardi

ثبت سفارش گروهی در پیشخوان

پست های پیشنهاد شده

سلام راهی وجود داره که ثب سفارش به صورت گروهی انجام بشه مثلا بتونی برای یک محصول برای 10 کاربر هم زمان ثبت سفارش انجام بدی ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط alis7k
      دوستان سلام یه مشکلی برام پیش اومده هر قالبی رو که نصب میکنم تصاویر محصولا تار هست  و وقتی روی محصولات کلیک میکنم و میرم داخل صفحه ی خودشون کاملا واضح و درست نمایش داده میشه. 
      نکته جالب اینجاست وقتی دوباره برمیگردم به صفحه اصلی سایت اون محصولی که روش کلیک کرده بودم تصویرش واضح شده! چند تا اسکرین شات براتون میزارم اگه راهی هست لطفا بگید درستش کنم

• توسط HBSTni
      سلام دوستان
      چطور میشه یک کد تخفیف رو فقط برای یک مشتری خاص تعریف کرد
    • توسط hosseinrasouli
      با سلام خدمت مهندسین عزیز

من میخوام زیر دکمه " افزودن به خرید" پیغام یا یک باکس پیغام به کاربر نشون بدم . از برگه محصول "یک زمینه دلخواه به اسم  info" ساختم و مقدارش را هم که یکسری توضیحات هست نوشتم.
      حالا میخوام این مقدار را در صفحه محصول یا کالایم زیر دکمه خرید نشان بدم.
      قالب من : "بیگی کالا"
      کد مد نظر :
      $info = get_post_meta( get_the_ID(), 'info', true ); if($desc) { <div class="woocommerce-variation-availability"> <p class="woocommerce-error stock out-of-stock"> echo $info , '<a href="https://wa.me/989121112222" target="_blank" rel="nofollow"> 09121112222</a>' , " تماس بگيريد "; </p> </div> } کد بالا را در جای از قالب میدم با خطا مواجه میشم.

لطفا دوستان و مهندسین عزیز  راهنمایی کنند
    • توسط sakineh
      سلام
      من می خوام تو سایت وقتی کسی ثبت نام کرد به انتخاب خودش وارد یک دسته بشه یا یک دسته جدید درست کنه و ظرفیت هر دسته هم متفاوت باشه افزونه هست که این کارو انجام بده
  • اضافه کردن...