رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

مشکلی در ویرایش محصول ووکامرس دارم

وقتی برای ویرایش محصول میرم و ویرایش میکنم و بعدش بروزرسانی را میزنم ویرایش نمیکنه و به صفحه همه برگه ها میره

لطفا راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط HBSTni
      سلام دوستان
      چطور میشه یک کد تخفیف رو فقط برای یک مشتری خاص تعریف کرد
    • توسط hosseinrasouli
      با سلام خدمت مهندسین عزیز

من میخوام زیر دکمه " افزودن به خرید" پیغام یا یک باکس پیغام به کاربر نشون بدم . از برگه محصول "یک زمینه دلخواه به اسم  info" ساختم و مقدارش را هم که یکسری توضیحات هست نوشتم.
      حالا میخوام این مقدار را در صفحه محصول یا کالایم زیر دکمه خرید نشان بدم.
      قالب من : "بیگی کالا"
      کد مد نظر :
      $info = get_post_meta( get_the_ID(), 'info', true ); if($desc) { <div class="woocommerce-variation-availability"> <p class="woocommerce-error stock out-of-stock"> echo $info , '<a href="https://wa.me/989121112222" target="_blank" rel="nofollow"> 09121112222</a>' , " تماس بگيريد "; </p> </div> } کد بالا را در جای از قالب میدم با خطا مواجه میشم.

لطفا دوستان و مهندسین عزیز  راهنمایی کنند
    • توسط HBSTni
      دوستان من بکمک افزونه Premmerce Wholesale Pricing for WooCommerce دو رول قیمت دیگه برای مشتری های خاص وبسایتم و نه مشتری های عمومی تعریف کردم
      امکانش هست در قسمت محصولات (در داشبورد) علاوه بر ستون قیمت عادی این دو قیمت تعریف شده رو هم کنار ستون قیمت عادی نشون بده؟

• توسط kajabi96
      سلام دوستان
      توی سایت ما بعد از ورود به صفحه checkout سایت در حالت لودینگ می مونه و هیچ اتفاقی نمی افته
      مشکل از چی هست؟
    • توسط shahabjewelry
      سلام بر دوستان عزیز ..
      مشکل من باز نشدن صفحه پرداخت و گاهی نیز سبد خرید است ، سایت ما آموزشکاهی است و ثبت نام ها از طریق سایتمون انجام میشه ، شما عزیزان چه راه حلی برای ما دارید ، لطفا راهنمایی کنید .
      نشانی سایت talakaranacademy.ney ، یک دوره را جهت خرید امتحان کنید 
  • اضافه کردن...