oroojmen

مشکل در ریدایرکت 301

3 پست در این موضوع قرار دارد

درود بر شما اساتید محترم 
من تعدادی دامین دارم که به دامنه اصلیم ریدارکت 301 کردم و در پنل گوگل وبمستر ثبت کردم .
الان میخوام یکی از دامنه هام رو از حالت ریدارکت خارج کنم ولی متاسفانه حتی وقتی این دامنه رو از پنل گوگل وبمسترم حذف کردم از حالت ریدارکت به دامنه اصلیم خارج نشد 
حالا باید چیکار بکنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 ساعت قبل، oroojmen گفته است :

درود بر شما اساتید محترم 
من تعدادی دامین دارم که به دامنه اصلیم ریدارکت 301 کردم و در پنل گوگل وبمستر ثبت کردم .
الان میخوام یکی از دامنه هام رو از حالت ریدارکت خارج کنم ولی متاسفانه حتی وقتی این دامنه رو از پنل گوگل وبمسترم حذف کردم از حالت ریدارکت به دامنه اصلیم خارج نشد 
حالا باید چیکار بکنم ؟

سلام، ریدایرکت شدن دامنه ارتباطی به پنل وبمسترتون نداره و حذف کردن از پنل باعث ریدایرکت نشدن نمیشه، اگر کد ریدایرکت (که احتمالا داخل htaccess گذاشتید) رو برداشتید و همچنان ریدایرکت میشه احتمالا مشکل از کش مرورگرتون هست، یه بار سایت رو داخل حالت Incognito یا پرایوت (یا با یک مرورگر دیگه که قبلا سایت رو کش نکرده باشه) باز کنید، احتمالا مشکل باید حل بشه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، ریدایرکت شدن دامنه ارتباطی به پنل وبمسترتون نداره و حذف کردن از پنل باعث ریدایرکت نشدن نمیشه، اگر کد ریدایرکت (که احتمالا داخل htaccess گذاشتید) رو برداشتید و همچنان ریدایرکت میشه احتمالا مشکل از کش مرورگرتون هست، یه بار سایت رو داخل حالت Incognito یا پرایوت (یا با یک مرورگر دیگه که قبلا سایت رو کش نکرده باشه) باز کنید، احتمالا مشکل باید حل بشه.

درود
بنده اصلا اون دامنه رو حذف کردم و بحث من اصلا از داخل هاست و وردپرس نیست
بحث من اینه که با اینکه اون دامنه رو هم از هاست و هم از پنل وبمستر حذف کردم ، هنوز میبینم که در لیست سایت هایی است که به دامنه اصلیم داره ریدایرکت میشه 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری