5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام روز بخیر.

بنده یه وبسایتی دارم به ادرس sg-casting.com

میخواستم ببینم تگا تا میزان چند (h1-h2-h3-h4-h6-h6) واسه سئو مفیدن و تعداد استفاده از هر کدوم چند باره تقریبا؟

من تو وبسایت تگای h2 اینطوری گذاشتم

محصولات ریخته گری دقیق

درباره صنعت گستر

وبلاگ صنعت گستر

آلیاژهای ریخته گری دقیق

این تکرار ریخته گری و صنعت گستر به سئو اسیب میزنه یا کمک میکنه؟

1.JPG

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، irannutshell گفته است :

سلام روز بخیر.

بنده یه وبسایتی دارم به ادرس sg-casting.com

میخواستم ببینم تگا تا میزان چند (h1-h2-h3-h4-h6-h6) واسه سئو مفیدن و تعداد استفاده از هر کدوم چند باره تقریبا؟

من تو وبسایت تگای h2 اینطوری گذاشتم

محصولات ریخته گری دقیق

درباره صنعت گستر

وبلاگ صنعت گستر

آلیاژهای ریخته گری دقیق

این تکرار ریخته گری و صنعت گستر به سئو اسیب میزنه یا کمک میکنه؟

سلام، وقتتون بخیر

تگ H1 فقط یدونه داشته باشید.
(معمولا توی قالب‌های استاندارد وردپرسی تایتل پست خودش H1 میشه و لازم نیست توی محتوا خودتون بنویسید)

بقیه‌ی تگ‌ها هم به تناسب محتوا، محدودیتی نداره، سعی کنید طبیعی استفاده کنید، مثلا پاراگراف‌های اصلی رو با H2 تایتل بزنید و اگه اون بخش محتوایی داشت که باز خودش زیر مجموعه‌ی اون قبلی باشه با H3 مشخص کنید، ولی در کل محدودیتی برای این مورد نیست.

در مورد اینکه چه عباراتی رو داخل تگ هدینگ‌ها بذارید، سعی کنید بیشتر اون‌هایی باشه که توی گوگل سرچ میشه و همچنین سعی کنید محتواتون رو به چندتا زیرمجموعه تقسیم کنید و برای هر کدوم یدونه هدینگ بزنید و در حد یکی دو پاراگراف در موردش توضیح بدید.

اون روشی هم که استفاده کردید مشکلی نداره، اگه به صورت طبیعی تکرار کنید خوبه، ولی هیچ‌موقع زیاده‌روی نکنید توی تکرار کلمات، الان چیزی که فرستادید اوکیه و مشکلی نداره.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از راهنماییتون

البته انگار گوگل در اخرین اپدیتش دیگه با داشتن بیشتر از یک تگ h1 هم مشکی نداره. اما باز مطمئن نیستم.

فقط مشکل این وقتی به تگ عنوان خود وردپرس افاقه میکنی و دیگه چیزیو h1 نمیزنی تو وبسایت های سئو چک کردم. دیدم چیزیو به عنوان تگ h1 نمیشناختن فک میکنم خود وردپرس واسه این موضوع قابل اعتماد نیست و باید خودت h1 بزنی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، irannutshell گفته است :

ممنون از راهنماییتون

البته انگار گوگل در اخرین اپدیتش دیگه با داشتن بیشتر از یک تگ h1 هم مشکی نداره. اما باز مطمئن نیستم.

فقط مشکل این وقتی به تگ عنوان خود وردپرس افاقه میکنی و دیگه چیزیو h1 نمیزنی تو وبسایت های سئو چک کردم. دیدم چیزیو به عنوان تگ h1 نمیشناختن فک میکنم خود وردپرس واسه این موضوع قابل اعتماد نیست و باید خودت h1 بزنی

خواهش می‌کنم، البته گوگل قبلا هم مشکلی نداشته با این موضوع، کلا هیچموقع چیزی در این خصوص از زبان خود گوگل نقل نشده، دلیل اینکه میگن فقط ۱ تگ H1 باید باشه، اینه که عنوان هر صفحه مهم‌ترین تگ هست و طبیعی نیست که یک صفحه ۲ تا عنوان متفاوت داشته باشه و ممکنه باعث گیج‌شدن ربات‌های گوگل بشه و نمی‌تونن تشخیص بدن یک صفحه باید با چه کوئری‌ای بالا بیاد.

درمورد قسمت دوم صحبتتون، بستگی به قالب داره، نه وردپرس، اکثر قالب‌های وردپرسی خودشون تایتل مطالب رو به صورت H1 توی خروجی نشون میدن، ولی باز هم برای اینکه مطمئن بشید یکی از صفحات داخلی‌تون رو باز کنید و Ctrl+U بگیرید و سورس رو نگاه کنید که تگ H1 داخلش هست یا نه.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اها متوجه منظورتون شدم. بله حتما اینکارم انجام میدم

خیلی ممنون بابت راهنماییتون

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر خدمت اساتید بزرگ. چند وقتی بود به دنبال غیر فعال کردن قرار گرفتن کدهای HTML در داخل سایتم بودم ولی از اونجایی که تمام وب سایتهای ایرانی همشون از روی هم کپی میکنن و اصلا نمیخونن چی به چیه نمیتونستم این مشکل رو برطرف کنم. 
      یه سری کد قرار میدادن که باید داخل فایل function.php قرار میدادم ولی همش با ارور که این دستور درست نیست مواجع میشدم و وقتی سیو میکردم سایت کاملا از دسترس خارج میشد. چندتا منبع خارجی رو بررسی کردم و متوجه شدم که باید یه سری تغییرات در داخل کد ها قرار بدیم. منم تقریبا چند روزی بود درگیرش بود تا تونستم مشکل رو برطرف کنم خواستم این کد رو قرار بدم تا شما عزیزان هم ازش استفاده کنید و شاید مشکل شما هم باشه.
      // remove HTML for commnet function wpb_comment_post( $incoming_comment ) { $incoming_comment['comment_content'] = htmlspecialchars($incoming_comment['comment_content']); $incoming_comment['comment_content'] = str_replace( "'", ''', $incoming_comment['comment_content'] ); return( $incoming_comment ); } function wpb_comment_display( $comment_to_display ) { $comment_to_display = str_replace( ''', "'", $comment_to_display ); return $comment_to_display; } add_filter( 'preprocess_comment', 'wpb_comment_post', '', 1); add_filter( 'comment_text', 'wpb_comment_display', '', 1); add_filter( 'comment_text_rss', 'wpb_comment_display', '', 1); add_filter( 'comment_excerpt', 'wpb_comment_display', '', 1); remove_filter( 'comment_text', 'make_clickable', 9 );  
      کد های بالا دقیقا از سایت هایی ایرانی برداشته شده بجز بخش str_replace که باید یه سری تغییر بدیم تا درست کار کنه. تصویر زیر هم نمونه کاریه که روی سایت خودم انجام دادم.
      اول از هم حالتی که قبل از قرار دادن کد ها بالا هست رو بهتون نشون میدم :

خب حالا باید به بخش پوسته های سایتتون برید و قبل از هرکاری یک فایل پشتیبان از function.php بگیرید. فایل function.php را باز کنید و کدهایی که در بالا قرار گرفته شدن رو در انتهای این فاقل قرار بدید. حالا نمونه کار رو مشاهده کنید که با توجه به قرار گرفتن یک لینک در کامنت ، لینک اصلا کار نکرده و به شکل زیر دراومده.

برای تست این موضوع هم میتونی سایت بنده رو بررسی کنید و اگه سوالی بود در خدمتتون هستم.
      موفق باشید

• توسط mah_h_tab
      سلام. 
      من در سایتم وقتی که با گوشی وارد میشم، اندازه ی مطالب سایت، طرف چپ فضای خالی هست. و همه ی صفحات هم این مشکل رو دارن حتی صفحات پیش فرض ووکامرس. چطوری باید این مشکل رو حل کنم؟
      آدرس سایت هم هست:
      chocoraz.ir
    • توسط nabardi
      سلام راهی وجود داره که ثب سفارش به صورت گروهی انجام بشه مثلا بتونی برای یک محصول برای 10 کاربر هم زمان ثبت سفارش انجام بدی ؟
    • توسط kamalwp
      سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

یه مشکل خیلی عجیبی برای من پیش اومده اونم اینکه تصاویر کراپ یا بریده شده سایتم که ابعاد خیلی کوچکتری دارن از تصاویر اصلی حجمشون دوبرابر بیشتر میشه به همین دلیلم حجم صفحه اصلیم خیلی زیاد میشه
      یعنی مثلا تصویر اصلیم که ابعاد 700 در 400 داره حجمش تقریبا 40 کیلوبایت هست توی تصویر کوچکتر با ابعاد 400 در 200 میشه 80 کیلو بایت

ممنون میشم اگر این مورد براتون پیش اومده راهنمایی کنید تا بتونم رفعش کنم
    • توسط omid1374
      سلام دوستان یک سوال دارم . ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره به من کمک کنه
      میخوام داخل یک افزونه اماده یک  کد بذارم که سبب بشه داخل فانکشن قالب من یک کد درج بشه . داخل نت سرچ زدم تا به هوک ها رسیدم اما هوکی که این کارو برام انجام بده پیدا نکردم .
      ممنون میشم اگر کسی این طور هوکی رو میشناسه بهم بگه . هوکی روی فانکش قالب اثر میذاره