moeinmr

تب
عمودی کردن تب ووکامرس قالب صحیفه

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز

من از قالب صحیفه استفاده میکنم

مشکل این هست که در فروشگاه ووکامرسی این قالب تب ها رو به شکل عکس زیر عمودی نشون میده

xnwk_2020-02-10_162720.jpg

من میخوام به صورت افقی یعنی به شکل زیر نشون بده

363_2020-02-10_163100.jpg

ترجیحا نمیخوام از افزونه استفاده بشه اساتید چه راهی پیشنهاد میدید؟

ویرایش شده در توسط moeinmr
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز ، میتونید توی inspect element فایل css مرجع این تب ها رو پیدا کنید و اونا رو مجددا باب میل خودتون استایل دهی کنید که برای این کار باید کمی css بلد باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و تشکر از پاسخ

ولی بحث سر این هست که با css  اشنایی ندارم اگر داشتم اینجا سوال مطرح نمیکردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

پوسته صحیفه پولی هست و اگر از سایت تم‌فارست بصورت اصل خریداری کردید، فروشنده به شما پشتیبانی ارائه میکنه.

بحث در مورد موارد پولی در سایت ممنوع است.

بایگانی شد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط amiriii
      سلام
      برای فروش فایل دانلودی تو ووکامرس مسیر فایل رو از رسانه ها میدم به ووکامرس
      کاربر بعد از خرید وقتی رو لینک میزنه در ابتدا بصورت کلید هست ادرس یو ار ال ولی بعد وقتی دانلود منیجر شروع به دانلود میکنه
      مسیر فایل رو روی هاست نشون میده
      اینطوری کلا قابلیت انقضای فایلهام بی معنی میشه
      چون اون لینکو ذخیره کنه هر جا و به هر کس بده میتونه دانلود کنه
      چطور میتونم اون مسیر که فایل دانلود میشه رو بصورت کد گذاری شده نمایش بدم به خریدار

• توسط amirtavoosi
      سلام و درود. یه پلاگین نوشتم که مراحل خرید رو از سایت به این شکل میکنه 
      1. ثبت سفارش 2.تایید سفارش 3.پرداخت
      ولی وقتی از افزونه زرین پال استفاده میکنم دیگه مرحله 2 رو نادیده میگیره و بعد از سفارش مستقیم وارد درگاه میشه! چیکار باید بکنم؟
    • توسط DGNovin.ir
      به نام خدا
      با سلام خدمت همه وردپرسی ها و ووکامرسی های عزیز
      دوستان من نیاز دارم که قیمت محصول را بتوانم بر اساس تعداد فروش پویا کنم ، به عنوان مثال هنگامی که فروش محصول بین 0 تا 30 است قیمت محصول 5000 تومان باشد و وقتی که بین 31 تا 60 است قیمت محصول 100000 تومان شود.
      نکته اینجا است که می خواهم این قیمت اتوماتیک برای همه خریداران تغییر کند و به تعداد خرید مشتری وابسته نباشد.
      اگر این کار به صورت اتوماتیک بر روی قیمت ویژه نیز قابل اعمال باشد که خیلی بهتر.
      اگر افزونه ای در این رابطه می شناسید و یا راه حلی دارید ممنون می شوم معرفی کنید.
      با تشکر
    • توسط meysamderikvandi
      سلام چند روزی هست که کد تخفیف هایی که توی ووکامرس اعمال میکنم کار نمی کنن وقتی کد رو وارد میکنی صفحه به صورت ایجکس رفرش میشه ولی هیچ پیغامی داده نمیشه ولی وقتی کد تخفیف اشتباه هست پیغام اشتباه بودن کد تخفیف میاد قالب رو تغییر دادم افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال کردم ولی بازم درست نشد.نسخه قدیمی ووکامرس هم نصب کردم بازم درست نشد.
    • توسط claro
      من 10 محصول به ووکامرس اضافه کردم ولی هنوز صفحه اصلی خالیه چیکار کنم؟؟؟