رفتن به مطلب

بررسی، تهیه یا خرید افزونه برای Awesome Support

iranh00

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من روی سایتم برای سیستم تیکتینگ و پشتیبانی از افزونه Awesome Support استفاده میکنم

میخوام یه جور CRM سفارشی سازی کنم که کاربر، دستگاه رو انتخاب کنه ( این شامل خرید محصولات و قطعات داخل سایت میشه که از طریق فروشگاه ووکامرس ارائه میشه ) بعد اگه مشکلی داشت، کاربر بتونه حالت تیکتینگ پیگیری کنه .

و خیلی مهم هست، که هم کاربر مشتری، هم کاربر پشتیبان بتونه فرم رو پرینت بگیره .

نهایتاً افزونه Gravity Forms Bridge ، میتونه این ارتباط رو برقرار کنه، اما من نتونستم سایت فارسی زبانی پیدا کنم که این افزونه رو ارائه بدن، علیرغم کاربرد فوق العاده بالای این افزونه

با توجه به پیگیری ها و بررسی هایی که کردم این افزونک خیلی کاربردی خواهد بود .

از مهمترین و بارزترین ویژگی هاش بعد از اتصال به گراویتی فرم :
طراحی فرم پشتیبانی برای خروجی چاپ یا PDF (در سامانه های ارتباط با مشتریان یا همون CRM ، معمولاً واحد پشتیبانی، نیاز داره از طول دوره پشتیبانی گزارش رو چاپ برای بخش اداری بایگانی کنه، و بعد از اون برای مشتری فاکتور صادر بشه )
– مورد دوم، سفارشی سازی فیلدها هست، که بر اساس ارتباطی که ایجاد میشه و شرایط کارهای خاصی انجام بشه . (مثل رابطه فیلد شهر با استان، هر وقت یک استان انتخاب بشه، فقط شهر های مربوط به همون استان نمایش داده بشه )

این فقط دو مورد بارز این افزونه بود .

خواستم ببینم شما راهکاری میتونید ارائه بدید ؟

و به عنوان پرسش پایانی، چنانچه من قصد خرید این افزونه رو داشته باشم،  لینک سایت مبنع رو شما میتونید خریداری کنید ؟

https://getawesomesupport.com/addons/gravity-forms/

و حدود قیمت تمام شده من چقدر خواهد بود ؟

و با توجه به توضیحی که داخل سایت منبع درج شده، باید این افزونه سالانه تمدید بشه ؟

و یا اگه خودم خریداری کنم، شما میتونید این افزونه رو نال کنید برای من ؟

با تشکر فراوان

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...