sonandimiz

افزونه فرستادن برای بازبینی مطلب ویرایش شده

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان گلم وقت بخیر

مشکلی داشتم بدین شرح است : کاربران سایت اقدام به ارسال مطلب می کنند و بعد از بازبینی مدیر در سایت منتشر میشوند (نقش مشارکت کننده) . تا اینجای کار همه چی مرتبه

اما کاربر میخواد دوباره مطلبی رو که فرستاده ویرایش کنه ولی امکانش براش فراهم نیست . نقش کاربری رو روی نویسنده میذارم مطلب ویرایش شده بدون بازبینی مدیر مستقیم در سایت قرار میگیره و این خوب نیست

افزونه Revision Manager TMC  رو امتحان کردم مشکل تا حدودی مرتفع شد یعنی مطلب ویرایش شده نقش مشارکت کننده برای بازبینی میرفت اما مشکل جدید به وجود اومد ... مشارکت کننده میتونست پست های بقیه رو هم ویرایش کنه:wacko: لطفا راهنماییم کنید چطور این مشکل رو حل کنم.

متشکرم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sonandimiz
      سلام دوستان گلم وقت بخیر
      مشکلی داشتم بدین شرح است : کاربران سایت اقدام به ارسال مطلب می کنند و بعد از بازبینی مدیر در سایت منتشر میشوند (نقش مشارکت کننده) . تا اینجای کار همه چی مرتبه
      اما کاربر میخواد دوباره مطلبی رو که فرستاده ویرایش کنه ولی امکانش براش فراهم نیست . نقش کاربری رو روی نویسنده میذارم مطلب ویرایش شده بدون بازبینی مدیر مستقیم در سایت قرار میگیره و این خوب نیست
      افزونه Revision Manager TMC  رو امتحان کردم مشکل تا حدودی مرتفع شد یعنی مطلب ویرایش شده نقش مشارکت کننده برای بازبینی میرفت اما مشکل جدید به وجود اومد ... مشارکت کننده میتونست پست های بقیه رو هم ویرایش کنه لطفا راهنماییم کنید چطور این مشکل رو حل کنم.
      متشکرم
    • توسط عمارگراف
      سلام دوستان
      یه سوالی خیلی وقته ذهنم رو درگیر کرده و راه حل منطقی براش پیدا نمیکنم.
      میخوام به کاربرای سایتم امکان ارسال مطلب بدم.اما افزونه هایی که تو این مورد وجود دارن 2 تا مشکل دارن.
      1-از shortcode استفاده میکنن که توی قالبهای شخصی مشکل داره و کار نمیکنه.
      2-تمام نیازهای من رو برآورده نمیکنن.
      حالا میخوام این رو بدونم که اصلا میشه این صفحات رو بدون دستکاری هسته وردپرس ویرایش کرد؟
      ببینید میخوام کاربرای غیر از مدیر این صفحات-ارسال مطلب و ویرایش مطلب- رو این شکلی که پیوست کردم ببینن :

یعنی کاربرای غیر از مدیر سایت، این بخش علامت زده رو ببینن.فقط عنوان مطلب رو وارد کنن و اون فیلدهای پایین رو پر کنن و دسته انتخاب کنن و برچسب بزنن و ارسال کنن.
      دیگه نوار بالا و منوی مدیریت سمت راست رو نبینن!
      ممنون میشم اساتید راهمایی کنن.
      نمیخوام افزونه باشه.یا حداقل افزونه اش تغییر ایجا کنه و نیاز به کد و ... نداشته باشه.
      ممنون
      یا علی