4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان وقت بخیر

سایت یک مشکلی پیدا کرده

صفحات دسته بندی باز نمیشه ولی سایت باز میشه و روی هر نوشته کلیک کنید باز میشه فقط از طریق منو روی دسته بندی ها کلیک می کنیم باز نمیشه

https://www.khabarino.com/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 دقیقه قبل، djmohammad6 گفته است :

صفحات دسته بندی باز نمیشه ولی سایت باز میشه و روی هر نوشته کلیک کنید باز میشه فقط از طریق منو روی دسته بندی ها کلیک می کنیم باز نمیشه

سلام

توی پیوندهای یکتا، یکبار دکمه ی ذخیره رو بزنید و امتحان کنید ..

اگه درست نشد، احتمال میدم به خاطر ساختار دسته بندیتون توی پیوندهای یکتا باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام وقت بخیر

پیرو پاسخ دوست خوبم wpFixer موارد زیر را نیز بررسی نمایید:

اگر افزونه های کش نصب کرده باشید یا فایل اچ تی اکسس را دستکاری کرده باشید این مشکل پیش می آید

پیشنهاد میکنیم این مشکل را ابتدا اول از هاست پیگیری نمایید وببینید پاسخ آنها چیست 

اگر پاسخ قانع کننده نبود و از سمت انها نبود یواست سئواگر دارید بررسی نمایید یا هر افزونه ای که در مورد سئو دارید شاید مشکل از تنظیمات آنها باشد.

با تقدیم احترام

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ممنون از راهنمایی بررسی می کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sedajavan
      سلام من میخوام یک دکمه اشتراک گذاری به سایتم اضافه کنم چطور میتونم اونو به تایتل بار طبق تصویر اضافه کنم ممنونم
      ادرس سایتم ادرس سایتم

• توسط stevej
      با سلام من چطور میتونم یک کاری کنم که دسترسی کاربرا به uploads سایت بسته بشه ؟؟ یک روش غیر از روش فایل index بگید لطفا که تمام زیر مجموعه هاش مثل پوشه های 2018 , 2019 و .... هم شامل بشه و دسترسی به همه رو یکدفعه ببنده

با تشکر
    • توسط daghighi
      با انتشار نسخه 5.1 از وردپرس، جا دارد تا در یک موضوع مجزا، به برخی ایرادات این نسخه جدید و رفع آنها پرداخته بشود. به همین خاطر به ذهنم رسید که چنین موضوعی را ایجاد کنیم.
    • توسط بهنام مرادی
      با سلام و خسته نباشید به اعضای سایت
      من یه مدتیه که افزونه چند زبانه کردن سایت wpml رو نصب کردم ولی مشکلاتی برای وردپرس من ایجاد کرده!
      مشکلات: بخش کتابخانه ، ادیتور خود وردپرس ، افزونه ویژوال کامپوزر و yoast seo      مشکل پیدا کردن و کار نمیکنن؟؟
      هروقت حذف میکنم افزونه رو درست میشن ولی واقعا لازمش دارم . میشه راهنمایی کنید چطور میشه این ناسازگاریا رو درست کرد؟؟
    • توسط ghorbanih91
      سلام دوستان
      یه نفر لطفا مشکل منو حل کنه خیلی مهمه...دعاتون میکنم (;
      محتوای برگه ها برای من نشون داده نمیشه یه مدتیه.تداخل افزونه ها رو بررسی کردم نبود. page.php هم مشکلی نداشت.