رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده نیازمند فایل language قالب آوادا به زبان فارسی هستم.

چنانچه کسی از قالب آوادا فارسی بهره میبرد، فایل زبان فارسی قالب را از او به قیمت 20 هزار تومان خریداری میکنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mr asefi گفته است :

با سلام

بنده نیازمند فایل language قالب آوادا به زبان فارسی هستم.

چنانچه کسی از قالب آوادا فارسی بهره میبرد، فایل زبان فارسی قالب را از او به قیمت 20 هزار تومان خریداری میکنم.

قالبتون ارجینال هست و برای آخرین نسخه اش می خواهید 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

• مطالب مشابه

• توسط fatemehkhanlu
      سلام
      من میخام از دموها یا همون نمونه های موجود در قالب آوادا استفاده کنم با بقول معروف درون ریزی انجام بدم که تم قالب تغییر کنه ولی الان به یک مشکلی برخوردم، مشکلم اینه که من چند تا دمو انتخاب کردم که از هر دو یک قسمتشو پسندیدم
      حالا میخام بدونم چطور میتونم متوجه بشم پلاگین استفاده شده تو قسمت های مد نظر من چیه ؟؟؟؟

• توسط mrkarami937
      سلام به همه
      قالب سایتم آواداس و خیلی از کار هارو قبلا انجام داده بودم اما الان میخوام تغییرات بدم توی برگه صفحه اصلیم با برگه سفید مواجه میشم که هیچی نمیاره.
      کسی میدونه مشکل کجاست؟؟؟
    • توسط sendoustest69
      سلام
      تقریباً از وقتی با آوادا شروع به کار کردیم مشکلاتی داشتیم و نمیدونیم از افزونه صفحه سازشه یا خود قالب
      مشکلاتی مثل عدم استفاده از بعضی تصاویر (عمدتاً png) در صفحه ساز fusion builder
      وقتی از این تصاویر استفاده میکنیم و مطلب رو بروزرسانی میکنیم، دیگه بعدش صفحه خالی میاد و تمپلیتی که زده بودیم با fusion bilder از بین میره
      یا مثلاً اگه تعداد سکشن هایی که با این افزونه میزنیم بیشتر از 23 تا باشن، بازم تمپلیت بعد از بروزرسانی از بین میره
      کسی تا حالا به این مشکلات برخورده؟
    • توسط aidaamini
      سلام خسته نباشید
      من یه سایت دارم به اسم  http://connector-electric.com/
      همه چیزش فارسی هستش و حتی دو تا زبان هم نداره ، ولی وقتی تو گوگل جستجو میکنم کانکتور الکتریک عنوان سایت رو چینی یا ژاپنی میاره.
      این مشکل از قالبمه یا جایه دیگه هستش؟
      من خیلی دستکاری تو هدر فایل قالب انجام دادم ، ختی افزونه سئو رو هم نصب کردم ولی بازم تغییر نکرد.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید، باید سریع درستش کنم.
    • توسط logomaster
      سلام دوستان
      من از وردپرس نسخه اصلی استفاده میکنم ، حالا فایل زبان قالبم که به فارسی ترجمه شده عمل نمیکنه (ینی متن ها ترجمه نمیشه) 
      ممنون میشم دقیق توضیح بدید (فایل زبان رو به fa_IR.po تغییر نام دادم ، کد فراخوانی فایل زبان رو هم داخل فایل functions.php گذاشتم اما تاثیری نداره)
  • اضافه کردن...