رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر. یک وبلاگ دارم ک انرا به دامنه متصل کردم و میخوام در ان اقدام به فروش محصولات دانلودی کنم.
خواهشی داشتم راهنمایی کنید ک کاربر پس از پرداخت وجه بعنوان مثال مبلغ محصول160هزارتومان هست ک مشتری بعد از پرداخت بعد لینک دانلود فایل براش نمایش داده بشه.؟؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید
خیلی ممنونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
نقل قول

سلام وقت بخیر. یک وبلاگ دارم ک انرا به دامنه متصل کردم و میخوام در ان اقدام به فروش محصولات دانلودی کنم.
خواهشی داشتم راهنمایی کنید ک کاربر پس از پرداخت وجه بعنوان مثال مبلغ محصول160هزارتومان هست ک مشتری بعد از پرداخت بعد لینک دانلود فایل براش نمایش داده بشه.؟؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید
خیلی ممنونم

سلام

برای این کار می توانید از افزونه edd استفاده کنید

این افزونه قابلیت فروش فایل های دانلودی را دارد و ژس از ژرداخت کاربر می تواند فایل را دانود کند

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، poshenama گفته است :

سلام

برای این کار می توانید از افزونه edd استفاده کنید

این افزونه قابلیت فروش فایل های دانلودی را دارد و ژس از ژرداخت کاربر می تواند فایل را دانود کند

ممنون میشم درگاه پرداختی مانند دکمه پرداختی برای وبلاگ معرفی کنید ن وورد پرس.ممنونم

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، omiiid82 گفته است :

ممنون میشم درگاه پرداختی مانند دکمه پرداختی برای وبلاگ معرفی کنید ن وورد پرس.ممنونم

سلام

می تونید در ای دی پی idpay یک فروشگاه با درگاه بسازید لینک دکمه های محصولاتتون در وبلاگ بذارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط zaubel2040
      زابل درجهت تکمیل کادر خود نیروی می پذیرد.
      جهت راه اندازی درگاه پرداخت وب مانی یا پرفکت مانی
      و تکمیل فرایند امنیت پرداخت ،
      رزومه خود را ارسال فرمایید تا به عنوان مشاور ساعتی 
      یا پروژه ای یا پاداشی با شما همکاری انجام گیرد.
      راه های ارتباطی: 
      09121457091 واتس آپ 
      zaubel2040@gmail.com
      سه شنبه 6 خرداد 1399
    • توسط SNSA
      سلام
      من یک نوجوان ۱۵ ساله هستم که علاقه مند برنامه نویسی و تحصیل در رشته آی تی هستم 
      شاید بگین الآن سنم برای انتخاب رشته کمه و بعدش نظرم عوض میشه ولی من دوساله تصمیمم رو گرفتم و براش تلاش میکنم
      در این راه به مشکل برخوردم از اونجایی که میخوام برای هدفم در المپیاد شرکت کنم نیازمند یادگیری زبان ++c هستم اما علاقه شدیدی به زبان python دارم اما نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم
      بگم که از هرکدوم کمی بلد هستم و الآن گیج شدم
      اگر کسی در المپیاد کامپیوتر شرکت کرده ممکنه کمکم کنه؟
    • توسط aliresadeghi
      سلام من میخواستم برای سایتم درگاه پرداخت پرفکت مانی بزارم ولی نمیدونم چجوری این کارو انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط iSam
      با سلام خدمت تمامی اعضا محترم.
      یه مدتی هست که به دنبال یک درگاه پرداخت بین المللی هستم که حتما از کردیت و دبیت کارتها پشتیبانی کنه و هزینه زیادی نداشته باشه.
      پی‌پل رو میدونم اما واقعا گرون هست واسه من و نمیتونم بگیرم، و اینکه موضوع امنیت و محدود شدنش خیلی مهم هست چون خیلی حساس هست.
      استرایپ، یه گزینه عالی هست بنظرم کسی تا حالا گرفته؟ چون نیاز به شماره حساب و آدرس داره و اینکه مثل پی‌پل این همه اوضاع نداره و نیاز به ارتقا حساب نیست واسه دریافت درگاه.
      رمز ارزها، که اصلا نمیشه به عنوان درگاه اصلی برای فروشگاه روش حساب کرد چون خیلی از مشتری ها نمیدونن چیه و اونایی که میدونن هم حوصلشو ندارن معمولا برن بخرن و باز بیان باهاش خرید کنن.
      اگر کسی پیشنهاد و تجربه در این مورد داره (واسه فروشگاه که مشتریهاش خارجی هستن) لطفا در اختیار من هم بزارید.

سپاس.
    • توسط Mahdyar.rng
      سلام.
      این مشکل اعصاب منو خورد کرده و اصلا نمیدونم چکار کنم. تو گوگل هم چیزی نمیدونم راجبش پیدا کنم.
      هرچی از المان های ویژوال کامپوزر استفاده میکنم تو طراحی برگه ها هیچ کدومش نمایش داده نمیشن. مثلا از المان های "آخرین محصولات" و "محصولات ویژه" که تو دسته ووکامرسن استفاده میکنم نشون داده نمیشن. یا از اسلایدر ها.
      چکار کنم دقیقا؟
  • اضافه کردن...