4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام وقت بخیر. یک وبلاگ دارم ک انرا به دامنه متصل کردم و میخوام در ان اقدام به فروش محصولات دانلودی کنم.
خواهشی داشتم راهنمایی کنید ک کاربر پس از پرداخت وجه بعنوان مثال مبلغ محصول160هزارتومان هست ک مشتری بعد از پرداخت بعد لینک دانلود فایل براش نمایش داده بشه.؟؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید
خیلی ممنونم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نقل قول

سلام وقت بخیر. یک وبلاگ دارم ک انرا به دامنه متصل کردم و میخوام در ان اقدام به فروش محصولات دانلودی کنم.
خواهشی داشتم راهنمایی کنید ک کاربر پس از پرداخت وجه بعنوان مثال مبلغ محصول160هزارتومان هست ک مشتری بعد از پرداخت بعد لینک دانلود فایل براش نمایش داده بشه.؟؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید
خیلی ممنونم

سلام

برای این کار می توانید از افزونه edd استفاده کنید

این افزونه قابلیت فروش فایل های دانلودی را دارد و ژس از ژرداخت کاربر می تواند فایل را دانود کند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 31 دقیقه قبل، poshenama گفته است :

سلام

برای این کار می توانید از افزونه edd استفاده کنید

این افزونه قابلیت فروش فایل های دانلودی را دارد و ژس از ژرداخت کاربر می تواند فایل را دانود کند

ممنون میشم درگاه پرداختی مانند دکمه پرداختی برای وبلاگ معرفی کنید ن وورد پرس.ممنونم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 ساعت قبل، omiiid82 گفته است :

ممنون میشم درگاه پرداختی مانند دکمه پرداختی برای وبلاگ معرفی کنید ن وورد پرس.ممنونم

سلام

می تونید در ای دی پی idpay یک فروشگاه با درگاه بسازید لینک دکمه های محصولاتتون در وبلاگ بذارید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط msne
      سلام. چطور میشه وقتی یه کاربر اطلاعات گرویتی فرم رو پر و ارسال میکنه، خودش هم اطلاعات فرمی که پر کرده رو ببینه؟ مثلا توی حساب کاربریش
    • توسط mobin05
      سلام دوستان خسته نباشید من خیلی مشکلم هاده لطفا کمک کنید من سایتم و پیوند های یکتارو که از حالت ساده خارج میکنم تمام صفحات غیر از صفحه اصلی ارور 404 میده افزونه هارو غیر فعال کذدم نشده ، از روش هایی که تو همه سایت ها میگن استفاده کردم نشده ، فایل hatcc... و پاکم کردم نشده دسترسی و از 644 به 755 تغییر داد نشده 
    • توسط torbatian
      سلام من دنبال یک درگاه اینترنتی برای پرداخت می گردم خواهشمند است در صورتی که دوستان درگاهی سراغ دارند که امکاناتش پیشرفته ای داشته باشه مثلا شبیه درگاه های تولیدی جومبانک باشه خواهشا به من معرفی کنید
      https://www.joomi.ir/learning/joombank/start/intro/what-is-joombank#invoice 
    • توسط sohrab298
      با سلام ,برای رفع خطای 
      Uncaught SyntaxError: Unexpected token < in JSON at position 1
          at JSON.parse (<anonymous>)
          at XMLHttpRequest.xmlHTTP.onreadystatechange (myAjax2.html:44)
      باید چه کرد؟؟؟
    • توسط TeleDark
      سلام من یه قالب کامل اجاره املاک به نام Homey از سایت تم فارست گرفتم.
      الان آخرین نسخه شو فارسی سازی کردم ولی برای درگاه پرداختش موندم!
      تو قسمت تنظیمات قالب، درگاهای پرداخت، paypal هست و کارت به کارت(که اونم برا ایران کار نمیکنه) میخوام به جاشون زرین پال یا هر افزونه ی پرداخت ایرانی بزارم.
      ممنون میشم کمک کنید