رفتن به مطلب

قیمت پویا در ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

قصد دارم فروشگاهی راه اندازی کنم که تمامی محصولات اون به صورت مجازی و با قیمت دلاری خرید میشه _ حالا سوالم این هست که آیا راهی هست که قیمت یک محصول توی ووکامرس و یا حالا با هر افزونه ای به صورت پویا قیمت گذاری بشه . مثلا من 10 تا محصول دارم که با نوسانات دلار قیمت ها ممکنه کم یا زیاد بشه آیا راهی هست که بشه به صورت اتوماتیک به همراه سود محصول خودش به صورت اتوماتیک بروز بشه

مثلا قیمت یک محصول 10 دلار هست* قیمت تومان بشه+ سود مشخصی و قیمت نهایی بروز بشه

امیدوارم تونسته باشم منظورمو بفهمونم

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، محــــــمدرضا گفته است :

سلام

قصد دارم فروشگاهی راه اندازی کنم که تمامی محصولات اون به صورت مجازی و با قیمت دلاری خرید میشه _ حالا سوالم این هست که آیا راهی هست که قیمت یک محصول توی ووکامرس و یا حالا با هر افزونه ای به صورت پویا قیمت گذاری بشه . مثلا من 10 تا محصول دارم که با نوسانات دلار قیمت ها ممکنه کم یا زیاد بشه آیا راهی هست که بشه به صورت اتوماتیک به همراه سود محصول خودش به صورت اتوماتیک بروز بشه

مثلا قیمت یک محصول 10 دلار هست* قیمت تومان بشه+ سود مشخصی و قیمت نهایی بروز بشه

امیدوارم تونسته باشم منظورمو بفهمونم

سلام

افزونه WooCommerce Rate Based Products برای اینکار هست که با تغییر نرخ دلار نرخ محصول هم تغییر میکنه به تومان

لینک به ارسال
در در 1/6/2020 at 14:28، poshenama گفته است :

سلام

افزونه WooCommerce Rate Based Products برای اینکار هست که با تغییر نرخ دلار نرخ محصول هم تغییر میکنه به تومان

بعد امکانش هست سود محصول هم اضافه کنه به نرخی که به تومان تبدیل شده

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، محــــــمدرضا گفته است :

بعد امکانش هست سود محصول هم اضافه کنه به نرخی که به تومان تبدیل شده

سلام

سود رو هم نمایش میدهد

currencies.png

در گوگل هم سرچ کنید این افزونه رو دربارش تحقیق کنید .

ویرایش شده توسط poshenama
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...