7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان من میخوام توی سایتم اشتراک ویژه بزارم یعنی کاربر به صورت سالیانه ی مبلغی بده و از فروشگاه و خدماتش بتونه استفاده کنه و درگاه خارجی هم باشه

همه افزونه هارو دیدم ولی ی افزونه میخوام که بتونم باهاش فرم ثبت نام هم ویرایش کنم و فیلدهایی که میخوامو داخلش بزارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ثبت نام افزونه upme گزینه خوبی هست و هر فیلدی را خاستی میتونی اضاف یا کم کنی

برای اشتراک ویژه هم افزونه اشتراک ویژه کاربران zip98.ir/?p=28963 خوبه فقط درگاه خارجی نداره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 ساعت قبل، tehcp.com گفته است :

سلام

دوستان من میخوام توی سایتم اشتراک ویژه بزارم یعنی کاربر به صورت سالیانه ی مبلغی بده و از فروشگاه و خدماتش بتونه استفاده کنه و درگاه خارجی هم باشه

همه افزونه هارو دیدم ولی ی افزونه میخوام که بتونم باهاش فرم ثبت نام هم ویرایش کنم و فیلدهایی که میخوامو داخلش بزارم

سلام

ویرایش کاربر رو نمیدونم

ولی برای VIP خیلی افزونه هست، بستگی به نیازتون داره، کانتکت پرو هست، ال اکسس EDD هست و افزونه های ووکامرس، اول تصمیم بگیرید با چی میخایید بفروشید و طبق اون انتخاب کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

سلام

ویرایش کاربر رو نمیدونم

ولی برای VIP خیلی افزونه هست، بستگی به نیازتون داره، کانتکت پرو هست، ال اکسس EDD هست و افزونه های ووکامرس، اول تصمیم بگیرید با چی میخایید بفروشید و طبق اون انتخاب کنید

سلام ممنونم ازتون

میخوان یک سری بلیط بفروشن که به نظرم ووکامرس از همه کامل تر باشه و بشه باهاش پکیج فروخت و سیستم رزرو و qrcode هم داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/21/2019 at 17:43، sir1 گفته است :

برای ثبت نام افزونه upme گزینه خوبی هست و هر فیلدی را خاستی میتونی اضاف یا کم کنی

برای اشتراک ویژه هم افزونه اشتراک ویژه کاربران zip98.ir/?p=28963 خوبه فقط درگاه خارجی نداره

مرسی ، میخوام با ووکامرس پکیج بفروشم همین 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 33 دقیقه قبل، tehcp.com گفته است :

مرسی ، میخوام با ووکامرس پکیج بفروشم همین 

خب اینکه مشکل نداره

شما باید از افزونه ووکامرس ممبرشیب استفاده کنید، منتها دو نوع هست، یکی برای فروش بصورت تعیین زمان هست، مثلا شما دوره آموزشی میفروشید و تعیین می کنید وقتی خرید انجام شد، 2 ساعت بعد فیلم اول، 24 ساعت بعد فیلم دوم و به همین ترتیب

یکی دیگه هست که براتون دانلود محدود روزانه و ماهانه تعیین میکنه

داشبورد کاربران هم که میتونید بسازید برای ووکامرس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی داداش ، همین کارو کردم 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری