رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

بنده یک سایت فروشگاهی روی ورد پرس داشتم و میخواهم الان یک قالب دیگر روی آن نصب کنم و ابتدا قالب جدید را از قسمت قالب ها طبق روال عادی آپلود و نصب کردم ولی متاسفانه قسمتی از قالب قبلی باقی مانده است و سایت به صورت ترکیبی از دو قالب لود می شود و در اصل پوسته درست نصب نمی شود . تصمیم گرفتم قالب فارسی جدید را یک بار دیگر از ابتدا نصب و دمو را دروی یک هاست جدید درون ریزی کردم و سایت جدید کامل لود شد . حالا باید محصولات را انتقال دهم . قبلا محصولات را از ووکامرس برون ریزی کرده بودم و حالا می خواهم درون ریزی کنم ولی متاسفانه تصاویر وارد نمی شود تنظیمات زیادی هم دارد که اکثر آنها نوشته درون ریزی نشود . 

مشکل من این است که افراد حرفه ای چگونه محصولات را منتقل می کنند و با چه افزونه یا روشی درون ریزی کنم؟

فکر کنم اگر از طریق دیتابیس مشکل من را حل کنید بهتر است. برای مثال تصاویر محصول که روی هاست من جوجود هست فقط باید دیتابیس را جابجا کنم ولی نمدانم کدام جدول ها را جابجا کنم و چگونه؟

خلاصه که روش دقیق و درست را نمی دانم لطفا راهنمایی کنید از کدام روش و دقیقا چگونه سایت قدیم را به قالب جدید بیارم بدون هیچگونه مشکلی؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

تجربیات خود را برای این مشکل می نویسم برای سایر دوستان:

در دیتابیس این جدول ها را جایگزین کردم

wp_woocommerce_attribute_taxonomies

wp_woocommerce_order_itemmeta

wp_woocommerce_order_items

wp_woocommerce_sessions البته این زیاد نیاز نیست

برای انتقال یوزر ها:

wp_users

wp_term_taxonomy

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط nokte
      بنده سایتم را به سرور جدید منتقل کردم و از طریق درون ریزی خود ورد پرس پست هایم را به سایت جدید انتقال دادم و همه پست ها بدون مشکل منتقل شد ولی متاسفانه تصاویر آن منتقل نشد. برای حل این مشکل تصاویر را که در فولدر public_html/wp-content/uploads روی هاست قبلی بود را به هاست جدید درهمین مسیر منتقل کردم ولی متاسفانه تصاویر مطالبم لود نمی شود. نه تصاویر کچک نه بزرگ. همچنین در قسمت رسانه ها در پنل مدیریت هم تصاویر را مشاهده نمیکنم . انگار ورد پرس هنوز متوجه نشده تصاویری در قسمت رسانه روی هاست در فولدر آپلود وجود دارد.
      حتی من در هاست قبلی هم مجددا از از قسمت ابزار ها > برون ریزی ، رسانه ها به صورت جدا برون ریزی کردم  و در هاست جدید درون ریزی کردم و تیک دانلود و درون‌ریزی فایل‌های پیوست را هم زدم  ولی برای همه فایل ها اررور میداد که انپورت فلان تصویر با مشکل مواجه شد و برای همه تصاویر پشت سر هم این ارور را میداد. اگر تصاویر را از روی هاست فعلی بخواند که وجود دارد پس مشکل از چیست؟ 

لطفا راهنمایی کنید چطور رسانه ها را اینپورت کنم؟ یا بهتره بگویم چطور تصاویر را در هاست جدید نمایش دهم . 
      لزم است بگویم فقط از این روش میخواهم عمل کنم و از روش اینپورت دمو و .. نمیخوام چون وررژش وردپرسم را بالا بردم و ورژن php  را هم از 5.6 به روی 7.2 تنظیم کردم و فقط میخواهم مطالب هاست قبلی روی هاست جدید بیاد نه وردپرس قدیمی.
    • توسط alimelody
      درود به شما دوستان و اساتید عزیز خیلی مخلصیم 
      بخاطر دسترسی اینترنت میخوام بکاپ سایتم که واسه دایرکت ادمین بوده رو انتقال بدم به هاست یکماهه سی پنل و بخاطر اینکه یکماهه ست شامل انتقال اطلاعات نمیشه من خیلی جستجو کردم داخل انجمن ولی متاسفانه به نتیجه نرسیدم و اکثرانم پاسخ داده بودن که تیکت بزن برات انتقال میدن 
      واسه همین خواستم یک راهنمایی بگیرم در جهت '' انتقال اطلاعات هاست و سایتم " از دایرکت ادمین به سی پنل که دقیقا باید چیکار کنم اگه ممکنه روششو توضیح بدین اگه ممکنه بصورت گام به گام باشه که فوق‌العاده میشه ((البته فقط مشکل دیتابیس رو دارم ولی اگه یه توضیح کامل باشه بهتره چون تا حالا تجربه شو نداشتم و اولین باره که میخوام همچین کاری کنم
      با توجه به اینکه ایمیلم نمیتونم دریافت بکنم
      شرمنده همیشه از گوگل کمک میگرفتم ولی متاسفانه بخاطر محدودیت اینترنت نمیتونم کاری کنم 
      ممنون از لطفتون 
    • توسط Rezasafari
      با سلام بنده بخاطر اینکه سورس سایتم پاک شده بود مجبور شدم سایتو به بک آپ پنج روز قبل برگردونم.و چون سایت من خبری هست و هر روز پنج خبر گزاشته میشه.آیا الان من باید اقدامی کنم که توسط گوگل جریمه نشم یاخیر؟؟
    • توسط mohammad_mh
      سلام دوستان
      یک هاست سی پنل دارم که دوتا سایت داره الان یکی از اون سایت ها را میخوام انتقال بدم به هاست دیگر ولی با روش فول بکاپ هر دو سایت انتقال پیدا میکند
      آیا راهی هست که اطلاعات کامل یک سایت انتقال پیدا کند؟
    • توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام دوستان
      من تصمیم دارم یه سری تغییرات تو قالب سایت و اکثر بخش ها بدم ، و این چند روزی زمان بر خواهد بود و از طرفی نمی خوام سایت غیر فعال باشه 
      چطور میتونم کل سایت رو از دایرکت ادمین کپی کنم و تو لوکال هاست ومپ بریزم و تغییراتم رو انجام بدم و بعد از اتمام کارم با سایت قدیمی جایگزین کنم ؟ 
      ممنون میشم راهنماییم کنید 
  • اضافه کردن...