رفتن به مطلب
mhm5000

آخرین به روزرسانی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان می‌خواستم بدون چطور میشه آخرین بروز رسانی کل سایت رو نشون داد...

از بین تمام مطالب و صفحات و...

کسی کد فانکشنش رو داره؟

معمولا سایت‌های خبری / دولتی یه تیکه بالای سایت نشون میدن آخرین بروزرسانی... همون!

ممنون

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش  اومدین دوست عزیز

<?php the_modified_date('d F Y'); ?>

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط ahmad4u
      سلام دوستان
      با قرار دادن کد زیر در فانکشن تمام لینک های موجود در متن حذف میشه
      add_filter('the_content', 'removelink_content',1); function removelink_content($content = '') { preg_match_all("#<a(.*?)>(.*?)</a>#i",$content, $matches); $num = count($matches[0]);for($i = 0;$i < $num;$i++){ $content = str_replace($matches[0][$i] , $matches[2][$i] , $content); } return $content; } حالا میخوام همه لینک ها حذف نشه بلکه یکسری لینک هایی که بهش میدم حذف بشه و یکسری لینک هایی که آخرشون متغیر هست مثل (site.com/tag/1125)
      لطفا راهنمایی کنید کد بالا چه تغییری باید بکنه

سلام من یه تابع دارم.
      که نگاه میکنه اگه داده های خاصی توی دیتابیس ذخیره نیستن اونا رو اضافه میکنه.
      کد تابع من اینه :

function add_sellers_brand_size_to_db() { include_once dirname( __FILE__ ).'/sellers_brands.php'; // installation_db(); global $seller_array; global $brands_array; global $tire_sabok_size_gf_field_id; global $tire_sangin_size_gf_field_id; global $tire_gravity_form_id; $current_user = wp_get_current_user(); $current_user_name = $current_user->user_login; // $entry_size=GFAPI::get_entry() $tire_field = GFAPI::get_field($tire_gravity_form_id, $tire_sabok_size_gf_field_id); $tire_field = $tire_field->choices; $tire_sabok_size_array = array(); foreach ($tire_field as $tire) { array_push($tire_sabok_size_array, $tire['text']); } $tire_field = GFAPI::get_field($tire_gravity_form_id, $tire_sangin_size_gf_field_id); $tire_field = $tire_field->choices; $tire_sangin_size_array = array(); foreach ($tire_field as $tire) { array_push($tire_sangin_size_array, $tire['text']); } $tire_table_array = array(); foreach ($seller_array as $seller_name => $seller) { $tire_seller_sells_sabok = in_array('sabok', $seller['tire_type']); $tire_seller_sells_sangin = in_array('sangin', $seller['tire_type']); foreach ($seller['brands'] as $brand_name) { $brand = $brands_array[$brand_name]; $tire_sabok_is_in_brand = in_array('sabok', $brand['type']); $tire_sangin_is_in_brand = in_array('sangin', $brand['type']); if ($tire_seller_sells_sangin) { if ($tire_sangin_is_in_brand) { foreach ($tire_sangin_size_array as $size) { $seller_table_array = array($seller, $brand, $size, false); array_push($tire_table_array, $seller_table_array); } } } if ($tire_seller_sells_sabok) { if ($tire_sabok_is_in_brand) { foreach ($tire_sabok_size_array as $size) { $seller_table_array = array($seller_name, $brand_name, $size, true); array_push($tire_table_array, $seller_table_array); } } } } } foreach ($tire_table_array as $row) { global $wpdb; $table_name = $wpdb->prefix . 'tire_seller'; $seller = $row[0]; $brand = $row[1]; $size = $row[2]; $is_sabok = $row[3]; $id = $wpdb->get_var(" select max(id) from $table_name where tire_seller='$seller' and tire_brand='$brand' and tire_size='$size' ; "); if ($id == NULL) { $insert_array = array( 'tire_seller' => $seller, 'tire_brand' => $brand, 'tire_size' => $size, 'tire_type_is_sabok' => $is_sabok, 'added_by' => $current_user_name ); $wpdb->insert($table_name, $insert_array); } } }  

وقتی این تابع رو میذارم توی
      register_activation_hook(__FILE__,'add_sellers_brand_size_to_db');  فرجی نمیشه ولی وقتی خالی خالی اجراش میکنم بدون هیچ مشکلی کار میکنه.
      ویدیوش
      http://gg.gg/cmdmn
      limit.zip
    • توسط esmaeil.am
      سلام وقت بخیر من هر قالبی که نصب میکنم این ارور رو میده از فایل فانکشن و فقط خد 8 رو ارور میده مشکل از چیه دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
      Fatal error: Can't use function return value in write context in /home/********/public_html/wp-content/themes/*********/functions.php on line 8
    • توسط saeeddeeas
      سلام 
      من یه تابعب میخوام یا حالا هر راهی که باشه میخوام بگم توی مثلا single.php دایو با کلاس فلان هست هر چی داخل اون تگ img هست فلان کلاس بده 
      در واقع با این کار میخوام برای تگ های ایمیج کلاس بوت استرپ رو قرار بدم ممنون میشم کمک کنید
    • توسط BenTo
      سلام دیگر خدمت مدیران و دوستان محترم
      ببخشید میخواستم ببینم کتابی هست که توابع وردپرس رو جدا جدا با توضیح نوشته باشه
      چه توابع درون فانکشن و چه دستور عمل و کد های فراخوانی خود وردپرس مانند
      <?php bloginfo( 'name' ); ?>
      <?php get_search_form(); ?>
      <?php get_header(); ?> 
      و تابع های مانند اینها چه کتاب پولی باشه چه رایگان ممنون میشم از اساتید راهنمایی کنند برای خرید
      سپاس بیکران 
  • اضافه کردن...