رفتن به مطلب

پاک نشدن کش سایت برای بازدیدکنندگان

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک سایت وردپرسی دارم که در فوتر سایت لوگوی زرین پال را قرارداده ام و تمام اطلاعات فوتر از طریق افزونه statick blocks فراخوانی می شود  همچنین از افزونه plugin organizer  جهت غیر فعال کردن بعضی از افزونه هایی که لزومی به فعال بودن در صفحه اصلی ندارند( مانند افزونه مقایسه دومحصول) استفاده می کنم 

حال مشکل اینجاست زمانی که خودم لاگین میکنم داخل وب سایت هم لوگو نمایش داده می شود و هم بخش مقایسه در صفحه اصلی نمایش داد نمی شود

یعنی همه چیز درست و صحیح می باشد.

اما زمانی که صفحه برای بازدید کنندگان باز می شود درواقع صفحه از کش فراخوانی می شود نه لوگو زرین پال در فوتر نمایش داده می شود و نه افزونه plugin organizer کار میکند و بخش مقایسه دو محصول نمایش داده می شود.

این را بگم که هم کش مرورگر را خالی کرده ام و هم کش سایت و هم کش cloudflare    را  اونم به روش های متنوع اما فایده ای نداره 

در ضمن هر تغییری دیگری در سایت ایجاد می کنم حتی در نوشته های فونتر بعد از رفرش و خالی کردن کش سایت به خوبی نمایش داده می شود اما این دومورد که در بالا گفتم به هیچ عنوان تغییری نمی کند

خواهش میکنم بنده را راهنمایی بفرمایی

با تشکر از شما

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

میتونید آدرس سایت رو جهت بررسی اینجا قرار بدین؟

لینک به ارسال

سلام

ممنون از پاسخگویی شما بله حتما           https://radisstore.com

البته مشکل لوگوی زرین پال رو با ترفندی حل کردم عکس لوگو رو قرار دادم و لینک دادم به صفحه دیگر مشکل پر واضح است که از کش می باشد. 

من از افزونه پریمیوم راکت استفاده میکنم و زمانی که قسمت فایل های جاوا اسکریپت را فعال می کنم لوگوی زرین پال را در حالت کش حذف می کرد

اما واقعا کلافه شدم نمیدونم چرا در حالت کش افزونه plugin organizer فعال نمی شود.

در تصویر در حالت کش افزونه plugin organizer عمل نکرده و بخش مقایسه محصول در صفحه اصلی فعال می باشد ولی زمانی که لاگین می کنم افزونه plugin organizer  به درستی عمل کرده و بخش مقایسه محصول نیست 

با تشکر از کمک شما دوست عزیز

در حالت کش.png

در حالت لاگین و بدون کش.png

ویرایش شده توسط sbehnam
لینک به ارسال

بخش مقایسه محصول جزئی از پوسته شما هست؟

شاید بهتر باشه با یک شرط کدنویسی اون رو از ایندکس برداریم.

لینک به ارسال

سلام نه جزئی از پوسته نیست یک افزونه است که شخصی سازی شده

و در توضیحات بالا گفتم در واقع من می خواهم با کمک افزونه plugin organizer که کارش غیر فعال کردن بعضی از افزونه ها در بعضی از صفحات سایت می باشد

می خواهم افزونه مقایسه محصولات را در صفحه اصلی غیر فعال کنم تا سرعت سایت افزایش پیدا کند چرا که واقعا نیازی به اجرا و فعال بودن این افزونه در بعضی تمام صفحات سایت نیست

الان افزونه plugin organizer کارش رو به درستی در حالت لاگین انجام می دهد چون در این حالت کش سایت اعمال نمی شود اما برای سایر کاربران که از کش اطلاعات را می خوانند این افزونه کار نمی کند 

وحتی بعضی از کد های جوا اسکریپت اجرا نمی شوند مانند کد نمایش لوگوی زرین پال که من مجبور شدم جور دیگر مشکل لوگو را حل کنم

با تشکر از شما دوست عزیز

لینک به ارسال

البته مطمئن نیستم مشکل از چی هست و نیازمند بررسی سایتتون هست ولی چرا افزونه مقایسه رو عوض نمی‌کنید.

افزونه‌های دیگه‌ای هم هستن که فقط در بخشی که مدنظر هست کار میکنن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...