ptp

سایت بالا نمیاید

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

سایت ما متاسفانه پس از نصب چند افزونه سئوی ورد پرسی و سئو ووکامرس غیر فعال شده است و این کد خطا را می دهد .

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wpseo_has_multiple_locations() in /home/maryamam/public_html/wp-content/plugins/wpseo-local/local-seo.php:175 Stack trace: #0 /home/maryamam/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wpseo_local_seo_init_widgets('') #1 /home/maryamam/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /home/maryamam/public_html/wp-includes/plugin.php(465): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/maryamam/public_html/wp-includes/widgets.php(1715): do_action('widgets_init') #4 /home/maryamam/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_widgets_init('') #5 /home/maryamam/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #6 /home/maryamam/public_html/wp-includes/plugin.php(465): WP_Hook->do_action(Array) #7 /home/maryamam/public_html/wp-settings.php(525): do_action('init') #8 /home/maryamam/public_html/wp-config.php(90): require_once('/home/maryamam/...') #9 /home/maryamam/public_html/wp-load.php(37): require_onc in /home/maryamam/public_html/wp-content/plugins/wpseo-local/local-seo.php on line 175

حتی اجازه غیر فعال کردن افزونه ها را هم نمی دهد.

لطفا یکی از متخصصین راهنمایی کند .

با تشکر و احترام فراوان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

وارد کنترل‌پنل هاستتون بشید به در آدرس زیر:

Public_HTML >> wp-content >>  plugins

اینجا اسم فولدر پلاگین‌ها رو تغییر بدید (مثلا یه 1 جلوش بذارید)

با انجام اینکار کل پلاگین‌های سایتتون غیرفعال میشه و سایت بالا میاد (ضمنا اگه اسم فولدر پلاگینی که مشکل ایجاد کرده رو می‌دونید، می‌تونید همون رو فقط تغییر نام بدید)

بعد از حل مشکل اسم فولدر پلاگین‌هاتون رو به حالت قبل برگردونید.

ویرایش شده در توسط فرشاد گوهری
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خیلی سپاسگزاریم از راهنمایی خوبتون

منتهی خود وردپرس ایمیلی زده بود و راهنمایی کرده بود کدوم افزونه مشکل ساز شده و لینک حالت تعمیرش رو فرستاده بود رفتیم برش داشتیم درست شد اما این راه حل شما هم خیلی هوشمندانه بود.

با تشکر 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط webmaster
      سلام خدمت دوستان
      من چندین افزونه " نمایش آخرین ویرایش " رو نصب کردم که این افزونه ها هم توی مطالب اخرین ویرایش رو نشون میدادن هم داخل مدیریت . 
      اما متوجه شدم زمانی که افزونه پارسی ساز فعال هست تاریخ آخرین ویرایش اصلا کار نمیکنه و همیشه تاریخ انتشار رو نشون میده ، ولی به محض غیر فعال کردنش درست میشه.(یعنی تو حالت میلادی که میره درست میشه)
      افزونه هایی که نصب کردم و مشکل پابرجا بود :
      -  Last Modified Timestamp 
      - Show modified Date in admin lists
      این افزونه "Last Modified Timestamp " کاملترینش بود که قصد داشتم استفاده کنم ولی به خاطر اختلالی که با افزونه پارسی ساز پیش اومد نیتونستم فعلا استفاده کنم.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که به چه صورت این مشکل رو رفع کنم