kb70

نداشتن دکمه واژه های بیشتر

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام من در ادیتور ارسال پست از دکمه more یا واژه های بیشتر استفاده میکنم ولی در قالب هیچ تاثیری نداره 

علتش چیه ؟

میخوام یه خاصه از خواننده بزارم و بازدیدکننذگان مور رو بزننن و همه بوگرافی رو بخونن 

لطفا رهنمایی کنید چجوری اضافه میشه به قالب مثال زیر

http://rojiyarmusic.ir/artists/zakaria-abdulla

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاس و تشکر برادر 

سه روش داشت من افزونه رو انجام دادم فعال و نصب کردم افزونه Advanced Excerpt 

الان در قسمت نوشته جدید پیش فرض ورد پرس این امکان خلاصه اضافه شده ولی قالب من خودش قسمت خواننده و اهنگ داره مثلا میرم رو قسمت هنرمند و نوشته جدید رو میزنم و میخوام اونجا خلاصه بشه برام که این افزونه اونجا وجود نداره چجوری اضافش کنم

پیوست کردم قسمت نوشه  عکس1 هست و عکس دوم قسمت هنرمند (گورانیبیژ) هست که نوشته تازه میزنم قسمت خلاصه نداره 

1.jpg

2.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 ساعت قبل، kb70 گفته است :

سپاس و تشکر برادر 

سه روش داشت من افزونه رو انجام دادم فعال و نصب کردم افزونه Advanced Excerpt 

الان در قسمت نوشته جدید پیش فرض ورد پرس این امکان خلاصه اضافه شده ولی قالب من خودش قسمت خواننده و اهنگ داره مثلا میرم رو قسمت هنرمند و نوشته جدید رو میزنم و میخوام اونجا خلاصه بشه برام که این افزونه اونجا وجود نداره چجوری اضافش کنم

پیوست کردم قسمت نوشه  عکس1 هست و عکس دوم قسمت هنرمند (گورانیبیژ) هست که نوشته تازه میزنم قسمت خلاصه نداره 

1.jpg

2.jpg

سلام . اگر توی قسمت هدر پنل ادمین سمت چپ بالا رو نگاه کنی میبینی نوشته" تنظیمات صفحه " توی اون قسمت گزینه ی چکیده مطلب رو تیک بزن!

اگر این گزینه توی موارد بالا  بود و باز توی قالب نمایش نداد باید کد زیر روی توی قالبت جایگذاری کنی !

<?php the_excerpt(); >

اگر نبود باید دید این بخش اگر افزونس توی فایل افزونه و اگر پست تایپ هست توی قسمت پست تایپت (  فایل فانکشن ) باید پشتیبانی از چکیده مطلب رو اضافه کنی!

Annotation 2019-11-09 143638.jpg

ویرایش شده در توسط mr.nosrati
اضافه کردن مطلب
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، mr.nosrati گفته است :

سلام . اگر توی قسمت هدر پنل ادمین سمت چپ بالا رو نگاه کنی میبینی نوشته" تنظیمات صفحه " توی اون قسمت گزینه ی چکیده مطلب رو تیک بزن!

اگر این گزینه توی موارد بالا  بود و باز توی قالب نمایش نداد باید کد زیر روی توی قالبت جایگذاری کنی !

<?php the_excerpt(); >

اگر نبود باید دید این بخش اگر افزونس توی فایل افزونه و اگر پست تایپ هست توی قسمت پست تایپت (  فایل فانکشن ) باید پشتیبانی از چکیده مطلب رو اضافه کنی!

Annotation 2019-11-09 143638.jpg

ممنونم از جوابتون نیست داداش این گزینه چکیده قبلا میدونست اینو چجوری اضافش کنم وقتی از قسمت هنرمند و بعد افزودن نوته میزنم اونجا نیست نه چکیده نه کادر پایین ادیتور که خلاصه رو  جا  گزاری میکنی ولی دوتاش تو قسمت نوشته های پیش فرض هست همه وردپرس ها دارن این نوشته ها رو ولی من قسمت هنرمند برام مهمه و لازمش دارم باید چه کد رو اضافه کنم به قالب و کدوم فایلهای قالبم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 ساعت قبل، kb70 گفته است :

ممنونم از جوابتون نیست داداش این گزینه چکیده قبلا میدونست اینو چجوری اضافش کنم وقتی از قسمت هنرمند و بعد افزودن نوته میزنم اونجا نیست نه چکیده نه کادر پایین ادیتور که خلاصه رو  جا  گزاری میکنی ولی دوتاش تو قسمت نوشته های پیش فرض هست همه وردپرس ها دارن این نوشته ها رو ولی من قسمت هنرمند برام مهمه و لازمش دارم باید چه کد رو اضافه کنم به قالب و کدوم فایلهای قالبم

سلام شبت بخیر.

قسمت هنرمندان پلاگینه یا روی قالبتونه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 11/10/2019 at 18:47، mr.nosrati گفته است :

سلام شبت بخیر.

قسمت هنرمندان پلاگینه یا روی قالبتونه؟

پلاگین نیست خود قالب هست هنرمندان داره اهنگها پاکدستها اشعار و .... هر کدوم قسمت نوشته جدید دارن و ادیتور دارن تو اسکرین شات اون اولی هست نوشته نوشته ها اونجا وقتی نوشته تازه میزنم ادیتورش خلاصه داره ولی بقیه ندارم پایین روی یکیشون رفتم فقط اون اولی داره ابی رنگه  Screenshot_20191111-191217.thumb.png.d3e4fc1c5c530a2ac9699704f4037dfc.png

ویرایش شده در توسط kb70
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری