chetorir

نحوه رفع مشکلات قالب در بخش mobile-usability گوگل وب مستر

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و وقت بخیر خدمت شما استاتید و دوستان عزیز؛

ببخشید من یک سوال خیلی عجیب دارم (ازنظر خودم). قالب سایت من قشنگ توی موبایل به خوبی نمایش داده میشه توی هر دستگاهی چک کردم هیچ مشکلی نداره حتی توی سایت هایی که قالب رو بررسی میکنن هم بررسی کردم مشکلی نداشت. ولی از دیروز تا الان قالب سایت توی بخش mobile-usability گوگل وب مستر ارور نشون میده.

نمیدونم باید چیکار کنم میشه بنده رو راهنمایی کنید؟

با اجازه اگه امکان داره سایت بنده رو بررسی کنید. (بدون لینک دادن) bonianservice.com

با تشکر از شما

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، chetorir گفته است :

با سلام و وقت بخیر خدمت شما استاتید و دوستان عزیز؛

ببخشید من یک سوال خیلی عجیب دارم (ازنظر خودم). قالب سایت من قشنگ توی موبایل به خوبی نمایش داده میشه توی هر دستگاهی چک کردم هیچ مشکلی نداره حتی توی سایت هایی که قالب رو بررسی میکنن هم بررسی کردم مشکلی نداشت. ولی از دیروز تا الان قالب سایت توی بخش mobile-usability گوگل وب مستر ارور نشون میده.

نمیدونم باید چیکار کنم میشه بنده رو راهنمایی کنید؟

با اجازه اگه امکان داره سایت بنده رو بررسی کنید. (بدون لینک دادن) bonianservice.com

با تشکر از شما

خیلی جالبه برام با تغییر هاست از ایران به خارج مشکل برطرف شد.

پیشنهاد میکنم اگه خواستید هاست تهیه کنید کلا سمت هاست های ایران نرید فقط خارج . بهترین هاستم، هاست های آلمانه. من به پیشنهاد یکی از دوستان هاست ایران تهیه کردم شما از این اشتباهات نکنید کلا به یک سری مشکلات میخورید که خودتونم نمیدونید مشکل از چیه.

با تشکر از شما

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

البته روی همون قسمت خطاهاش بزنید دقیقا نوع خطا رومینویسه ولی بله درسته، بعضا هاست ایران باعث مشکلاتی میشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط farshad.fs
      سلام
      وارد گوگل وب مستر که میشم 118 تا ارور رو نشون میده که عمده اونا مربوط به پوشه wp-includes هستش.
      جاییم چیز درستو حسابی پیدا نکردم
      اسکرینشم میذارم ببینید میتونید کمک کنید مشک برطرف شه موضو خیلی مهمیه برام

• توسط bahram241
      باسلام . 
      وب سایت من یه سری ایرادات در گوگل وبمستر داره ممنون میشم راهنمایی کنید. 

اون 19 با 1 خطای بالا هر کاری می کنم از بین نمیره
      تنظیمات all in one رو هم از noindex خارج کردم

مورد دوم که خیلی برای اهمیت داره خطای warning مربوط به admin-ajax.php هستش . درحالی که در روبوت allow کردم بازم فچ نمی کنه

زمان فچ کردن این خطا مشاهده میشه

فایل روبوت من:
      User-Agent: * Allow: / Allow: /wp-includes/js/ Allow: /wp-includes/css/ Allow: /wp-content/uploads/ Allow: /wp-admin/admin-ajax.php Disallow: /wp-includes/ Disallow: /wp-admin/ Disallow: /cgi-bin/

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید . 

ضمن اینکه گوگل 5 بار اخطار داده گفته اخرین اخطار یکم میترسم ممنون
    • توسط alirezalotfi
      سلام دوستان گرامی بنده یک سایت سریال دارم که همیشه برای رقبای بزرگم که همیشه تو گوگل اول هستند هیچ کپی رایتی نمیاد واشون اما برا من و بعضی دیگر میاد دقت کنید که در سایت https://www.lumendatabase.org شکایت کننده puhutv.com میباشد که عینن همین سریال هارو اون ها هم قرار میدند اما ا اونها شکایتی نمیشه 
      نمونه بارزش سایت فیلم تو مووی ک ههمیشه اول گوگله و تمام فیلم هاشم کپی رایته اما انگار نه انگار
      این مطلب هم که همین سایت بیان شده بود مشکل من دقیقا شبیه ایشونه که بی جواب موند : 

• توسط minashah
      با سلام و خسته نباشید
      دوست عزیز من سایتمو یک ماه پیش تو گوگل وب مستر معرفی کرده بودم و یه تعدادی از صفحات و عکس هام ایندکس شده بودن اما بعد از فعال کردن ssl برای آدرسم دیگه این ایندکس ها رو ندارم . آدرس جدید که با https هم شروع میشه به گوگل وب مستر معرفی کردم اما درست نشد fatchهم کردم
      ممنون میشم راهنمایی کنید

• توسط kiavash
      سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان من مدیر یک سایت فیلم هستم و چند وقتیه واقعا برام این مشکل سوال شده . نگاه کنید سایت من رتبه ی خوبی داره و ایمیل های کپی رایت گوگل نابود میکنه سایت فیلم ایرانی و ولی یه چیز جالب تر این هستش سایت هایی که هستن که آرشیو خوبی دارن و رتبه ی بهتری هم دارن ولی اونا اصلا براشون ایمیل کپی رایت نمیادش . چون تو سایت lumendatabase سرچ کردم : 

سایت هستی دانلود به آدرس : hastidl.co
      https://www.lumendatabase.org/notices/search?utf8=%E2%9C%93&term=hastidl&sort_by=date_received+desc سایت دیبا مووی فقط برای فایل های سرورش میره که اونم اهمیت نداره زیادش :
      https://www.lumendatabase.org/notices/search?utf8=%E2%9C%93&term=dibamovie&sort_by=date_received+desc  
      من برام واقعا عجیب شده این سایت ها دقیقا چه کاری کردن که اصلا کپی رایت نمیره براشون . اون وقت ما امونمون و کپی رایت بریده . بهترین نتیجه هم توی گوگل دارن ! 

برای همین این سوال و مطرح کردم که دقیقا باید چه کاری کردش که از شر این ایمیل ها راحت شد . 

با تشکر