12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت اساتید محترم

سایت من خیلی وقته ثبت شده و در گوگل هم ثبت کردم با وجود اینکه کلمه کلیدی با عنوان سایت من وجود نداره ولی بازم بالا نمیاره سایتمو و مطالبشو.

میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟

binesh.org هست و وقتی همین ادرس هم سرچ میکنم چیزی نمیاد.

من هسته وردپرس و بعضی فایل ها شو به دلایل طراحی تغییر دادم و وردپرسمو آپدیت نمیکنم اما نسخشو هم از دید بقیه مخفی کردم یعنی میتونه مشکل از این باشه؟

و اگر مشکل اینه میخوام بدون آپدیت مشکلم حل شه..

لطفا کمکم کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، bineshsoft گفته است :

سلام خدمت اساتید محترم

سایت من خیلی وقته ثبت شده و در گوگل هم ثبت کردم با وجود اینکه کلمه کلیدی با عنوان سایت من وجود نداره ولی بازم بالا نمیاره سایتمو و مطالبشو.

میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟

binesh.org هست و وقتی همین ادرس هم سرچ میکنم چیزی نمیاد.

من هسته وردپرس و بعضی فایل ها شو به دلایل طراحی تغییر دادم و وردپرسمو آپدیت نمیکنم اما نسخشو هم از دید بقیه مخفی کردم یعنی میتونه مشکل از این باشه؟

و اگر مشکل اینه میخوام بدون آپدیت مشکلم حل شه..

لطفا کمکم کنید

درود

اتصال به دیتابیس رو درست انجام ندادید یا اگه قبلش درست بوده و وبسایت بالا میومد فعلا دیتابیسش به مشکل خورده.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

اتصال به دیتابیس رو درست انجام ندادید یا اگه قبلش درست بوده و وبسایت بالا میومد فعلا دیتابیسش به مشکل خورده.

سلام ... الان چک کنید سایت بالا میاد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

با چه کلماتی سرچ میکنید بالا نمیاد؟ با نام ادرس سایت؟ با نام سایت؟

بنده نام سایت رو سرچ کردم و وبلاگ و تماس با ما سایتت بالا اومد.

برای بالا اومدن در کلمات دیگه باید رو سئو ساتت خیلی خوب کار کنی و تولید محتوا داشته باشی تا ربات گوگل تورو سریعا شناسایی و مطالبتو سریع ایندکس کنه...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

bi.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

bi.jpg

سلام

آره میاد ولی هیچکدومشون آدرس سایت اصلی نیست و سابدومین وبلاگم بالا میاد..

bineshs.org رو سرچ کنید ... مطالبم خیلی میزارم خیلی هاشم از خودمه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اینکه آپدیت نمیکنم وردپرسمو و چند تا کد به فانکشن قالب اضافه کردم که ربط نداره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 10/10/2019 at 12:23، bineshsoft گفته است :

به اینکه آپدیت نمیکنم وردپرسمو و چند تا کد به فانکشن قالب اضافه کردم که ربط نداره؟

نه به اینا مربوط نیست

صفحه اصلی سایتت رو چه صفحه ای تنظیم کردی؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

نه به اینا مربوط نیست

صفحه اصلی سایتت رو چه صفحه ای تنظیم کردی؟

صفحه اصلی چند تا عکس هست و لینک و نوشته که بخش های دیگمو به کاربرا نشون میده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام سایت بنده از نظر رتبه الکسا از رقبا بهتره ولی تو کلمات کلیدی بالاتر نیست چیکار باید انجام بدمآدرس سایت اینه 

tehrancnc.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، ssobfarhad گفته است :

سلام سایت بنده از نظر رتبه الکسا از رقبا بهتره ولی تو کلمات کلیدی بالاتر نیست چیکار باید انجام بدمآدرس سایت اینه 

tehrancnc.com

سلام

مشکل شما واسه سرعتش خیلی پایینه و اینکه با پروتکل https نیست که گوگل این سایت ها رو برتر نشون نمیده و اگر پروتکل باشه بهتر نشون میده و صفحه اول میاره

این تجرربه منه چون کار کردم درست شد سایتم ... اینجا هم چیزی دست گیرت نمیشه درست و حسابی جوابتو نمیدن .... من خیلی جاهای مختلف گشتم تا چند تا نکته سئو فهمیدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، bineshsoft گفته است :

سلام

مشکل شما واسه سرعتش خیلی پایینه و اینکه با پروتکل https نیست که گوگل این سایت ها رو برتر نشون نمیده و اگر پروتکل باشه بهتر نشون میده و صفحه اول میاره

این تجرربه منه چون کار کردم درست شد سایتم ... اینجا هم چیزی دست گیرت نمیشه درست و حسابی جوابتو نمیدن .... من خیلی جاهای مختلف گشتم تا چند تا نکته سئو فهمیدم

درود

در سایت انجمن وردپرس پارسی بارها به این مشکلات پاسخ دادم و دوستان دیگه هم پاسخ دادن و هیچ منتی نیست و همه دوستان در حدی که تونستن کمک کردن تا مشکل رفع بشه و همه به جواب برسن

مشکل کمبود وقته، اگه شما یا همین برادرمون در همین سایت سئو سرچ کنن به خیلی مورد ها برخورد میکنن که جوابشون داده شده... .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mohammad Bazli
      درود و خسته نباشید
      از روزی که آپدیت جدید گوگل به نام برت اومد خیلی از سایت ها اومدن کیلو کیلو مقاله دادن که چیکار کنید یا نکنید که برای برت آماده باشید و ترافیک سایت به مشکل نخوره اما جالب اینجاست که خود آقای دنی سالیوان از گوگل گفته که هیچ راهی وجود نداره که وبسایت رو برای این الگوریتم بهینه کنید و مثل همیشه میگن که فقط سعی کنید با تولید محتوای باکیفیت پاسخ کاربرانتان را کامل و درست بدهید و دریک کلام، محتوای خود را برای یک انسان بنویسید!...

امیدوارم جای درستی این تایپیک رو ایجاد کرده باشم، ممنون از سایت انجمن وردپرس پارسی
      منبع: نوین

• توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر ؛
      جسارتا من یک سوال داشتم و خواستم بدونم چطوری بعضی از سایت ها وقتی یک عنوانی رو جستجو میکنی زیر وب سایت یک لیست بازشونده وجود داره که یک سری توضیحات داخلش قرار گرفته!
      مثلا میزنیم آموزش سئو بعد دوتا سایت اول این ویژگی رو دارن خواستم بدونم چطوری میتونم برای سایتم همچین قابلیتی رو فعال کنم؟ یک عکس برای نمونه اپلود کردم، مشخصات سایت رو هم مخفی کردم منظورم بخش هایی که زرد رنگ شده اند هستش.
      با تشکر 
    • توسط Rezasafari
      با سلام بنده بخاطر اینکه سورس سایتم پاک شده بود مجبور شدم سایتو به بک آپ پنج روز قبل برگردونم.و چون سایت من خبری هست و هر روز پنج خبر گزاشته میشه.آیا الان من باید اقدامی کنم که توسط گوگل جریمه نشم یاخیر؟؟
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      سایت من 6 ماه هست راه اندازی شده وی چرا هنوز در الکسا که سرچ میکنم آدرس سایت اصلا چیزی بالا نمیاره؟ مگه باید سایت در الکسا ثبت کرد؟
      لطفا به صورت کامل و دقیق راهنمایی کنید.
      ممنون