رفتن به مطلب
salar-adib

امکان جدید سرچ کنسول برای آمار ویدئو ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

گوگل امروز در توییتی اعلام کرد که گزارش video enhancements و video appearance را به سرچ کنسول خود اضافه کرد

در این تب خطاهایی برای زمان انتشار در وردپرس فارسی نشان میده که فرمت تاریخ ها استاندارد نیست.

به تمام پست هایی که ویدئو داریم در structured-data/testing-tool خطا میده

راهکاری هست که زمان تاریخ رو به میلادی تبدیل کنیم اما در قالب فارسی داشته باشیم ؟ در این حالت خطای  فرمت تاریخ جلالی رو میشه رفع کرد

ممنون

خطای زمان.PNG

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در در 10/8/2019 at 11:33، salar-adib گفته است :

سلام دوستان

گوگل امروز در توییتی اعلام کرد که گزارش video enhancements و video appearance را به سرچ کنسول خود اضافه کرد

در این تب خطاهایی برای زمان انتشار در وردپرس فارسی نشان میده که فرمت تاریخ ها استاندارد نیست.

به تمام پست هایی که ویدئو داریم در structured-data/testing-tool خطا میده

راهکاری هست که زمان تاریخ رو به میلادی تبدیل کنیم اما در قالب فارسی داشته باشیم ؟ در این حالت خطای  فرمت تاریخ جلالی رو میشه رفع کرد

ممنون

خطای زمان.PNG

درود

ممنون که با خبر کردید!

افزونه جلالی نصب دارید؟ یا با این افزونه هم این اشکالات هستش؟

لینک به ارسال
در در 10/9/2019 at 12:56، Mohammad Bazli گفته است :

درود

ممنون که با خبر کردید!

افزونه جلالی نصب دارید؟ یا با این افزونه هم این اشکالات هستش؟

افزونه جلالی رو نداشتم

الان نصب کردم بعد از نصب این افزونه این خطا رفع میشه ؟

لطفاً راهنمایی فرمایید

و چه تنظیماتی باید اعمال بشه

لینک به ارسال
در در 10/10/2019 at 20:04، salar-adib گفته است :

افزونه جلالی رو نداشتم

الان نصب کردم بعد از نصب این افزونه این خطا رفع میشه ؟

لطفاً راهنمایی فرمایید

و چه تنظیماتی باید اعمال بشه

درود بعد از نصب امکان رفع خطا وجود داره...

تنظیماتشم مطابق این عکس تنظیم کنید...

wp-j.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط miladmirani
      سلام
      در سرچ کنسول گوگل سایت مپ من  اضافه شده و روی حالت Success هستش اما در Discovered URLs عدد صفر رو نشون میده، کسی این مشکل رو داشته؟ اصلا این مورد مشکل به حساب میاد یا برای سایت نوپا عادیه؟
    • توسط Sa۱۹۹۹eed
      سلام وقت بخیر
      بچه ها من تو سایتم سه تا بخش وجود داره که اطلاعات رو مستقیم از imdb میگیره و نمایش میده
      250 فیلم و سریال برتر و باکس آفیس
      منتهی مشکلم اینه که گاهی اوقات کامل لود میکنه و مشکلی نداره گاهی اوقات این ارور رو میده
      Error: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received

کسی میدونه مشکلش چیه و چطور برطرفش کنم؟
      آدرس سایت: https://RayaMoviez.com
    • توسط meysam.trick
      سلام خدمت شما عزیزان من امروز در سرچ کنسول ارور عجیبی دادم که تا حالا ندیده بودم اگه کسی سر درمیاره راهنمایی کنه و بگه چجوری رفعش کنم 

• توسط lord00mmdy
      سلام دوستان
      یک افزونه که کاربرا بتونن بعنوان بازاریاب ثبت نام کنند و یک کد تخفیف (یا همون کوپن) بگیرند. و هر کس با این کد تخفیف خرید کرد یک مبلغ سود به حساب کیف پولش واریز بشه.
      مثل : AffiliateWP (اما با لینک بازاریابی میکنه) یا Ultimate Affiliate Pro (که باز هم با لینک )
      ممنون از همه 
    • توسط lord00mmdy
      سلام خدمت شما دوستان عزیز
      نیاز به یک آزمون ساز دارم که بتونه بعد از تموم شدن آزمون به  پاسخ رو به صورت درصد نمایش بده مثلا 
      یک سوال رو فرض کنید که هر کدوم از جواب ها مربوط به یکی از شاخه های درسی میشه یعنی اگه پاسخ بدن 1 آخر آزمون نشون بده شما در رشته ریاضی موفق تری.
      پس شد دو مورد:
      1.نتیجه رو درصد نمایش بده
      2.بتونه هر کدوم از پاسخ سوالات رو تفکیک کنه
      ممنون
  • اضافه کردن...