VARKA

محدود کردن خرید از یک فروشنده در هر فاکتور ووکامرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من از پلاگین دوکان یا همون چند فروشندگی ووکامرس استفاده میکنم و هر فروشنده تخفیف مخصوص خودش رو داره و امکانش نیست که مشتری همزمان از دو فروشنده محصول بخره بخاطر بهم خوردن سقف قیمت و تخفیف ها . میخواستم بدونم راهی هست که وقتی کاربر میاد از فروشنده شماره یک خرید میکنه سیستم تا قبل پرداخت فاکتور بهش اجازه خرید از دیگر فروشنده ها رو نده ؟ یعنی ابتدا فاکتور فروشنده اول رو پرداخت بزنه بعد مجاز به خرید از فروشنده دوم بشه ؟ میشه این قابلیت رو با کد نویسی بهش اضافه کرد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه مطمعنا نمیشه   و باید کد نویسی بشه فقط و تغییرات داد در دکان.      یا یک پیغام در صفحه کارت خرید بزارید که محصولات هر فروشنده رو جدا بخرید.

ولی شما می تونی تخفیف رو از فروشنده بگیری و فقط خودتون رویه محصولات همه یا هرکی که دوست دارید تخفیف بزارید(از پنل وردپرس) |‌ دکان این قابلیتی که عرض کردم رو در نسخه جدید حذف کرده ولی می تونم در نسخه جدید این قابلیت رو براتون اضافه کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ebook4mobile
      سلام و عرض ادب
      امکان ویرایش صفحه shop در ووکامرس هست ؟
      که فیلتری اعمال کرد که اگر دو تا محصول sku تکراری داشتن فقط یکی شون رو نشون بده
    • توسط ebook4mobile
      سلام
      به چه روشی میشه نمایش محصولی که توسط چند فروشنده ارائه می شه مدیریت کرد
      مثلا الان یک محصول یخچال سه تا فروشنده داره و سه بار این محصول در ووکامرس نمایش داده می شه
      ولی باید فقط یک بار نمایش داده بشه
    • توسط elham_377
      سلام
      در عکسهای محصول دکمه های نمایش قبلی و بعدی وجود نداره. چطور میشه این دکمه ها رو نمایش داد؟
    • توسط lord00mmdy
      سلام دوستان
      یک افزونه که کاربرا بتونن بعنوان بازاریاب ثبت نام کنند و یک کد تخفیف (یا همون کوپن) بگیرند. و هر کس با این کد تخفیف خرید کرد یک مبلغ سود به حساب کیف پولش واریز بشه.
      مثل : AffiliateWP (اما با لینک بازاریابی میکنه) یا Ultimate Affiliate Pro (که باز هم با لینک )
      ممنون از همه 
    • توسط amirjeyz
      سلام دوستان خسته نباشید.
      من صفحه فروشگاه هم رو با افزونه المنتور طراحی کرده بودم و هیچ مشکلی نداشت اما دیروز خود به خود طراحی صفحه خراب شد و دیباگ المنتور هم مشکل رو از فایل woocommerce/templates/archive-product.php
      اما کد ها رو هم که چک کردم هیچ مشکلی نداشت. ممنون میشم کمک کنید.
      صفحه فروشگاه: www.silicenter.com/shop