رفتن به مطلب
alimelody

نمایش ارور در بخش جدید کنسول Breadcrumb

پست های پیشنهاد شده

درود به شما وقت بخیر

من یه مشکلی برام پیش اومده و ممنون میشم راهنماییم کنید که این ارور به چه معناست 

من در قسمت Breadcrumb چندتا ارور دارم

ولی فقط دوتا از لینکهایی که در ارور قرار داره در سایتم وجود داره و بقیه لینکها اصلا وجود نداره و الان نمیدونم که چیکاری باید انجام بدم و یا به چه معناست و چرا این لینکهارو نمایش میده

لینکها بصورت زیر میباشد که عنوانهای

Either "name" or "item.name" should be specified

و 

Missing field "item"

درج شده 

لینکها هم به این صورت هستش 

www.example.com/gdwpm_category/apk-droid

و یا 

www.example.com/artists/browse/22

و یا

www.example.com/gdwpm_category/پلی-بک-مسعود-صادقلو

این gdwpm که در لینک نمایش میده دیگه بدتر گیجم کرده 

چطوری باید اینارو رفع کرد 

ویرایش شده توسط alimelody

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام.منم خیلی وقته این مشکل را دارم. چندتا پلاگین تست کردم اما بیشتر شده .

من خوندم گویا به علت نداشتن مسیر آدرس دهی هست،اما من اون مسیر را هم اضافه کردم ولی بازم ارور رفع نشد.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

سایتتون رو در آدرس زیر معتبر و نتیجه رو اینجا ارسال کنین:
https://search.google.com/structured-data/testing-tool/u/0/

لینک به ارسال

خب خروجی سایت شما استاندارد هست و هیچ خطایی نداده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط irannutshell
      سلام خدمت همه دوستان
      من چندتا برگه دارم که نمیخوام توی گوگل لیست بشن. حالا نمیدونم این با نوایندکس یکیه یا نه. از تو یوست پریمیومم میزنم که موتورهای جستجو نشون نده ولی میبینم گوگل کنسول تو قسمت indexed, not submitted in sitemap هنوز نگهشون داشته و وقتی با site: هم چک میکنم میبینم هستن. برچسباهم میخوام همینکارو بکنم اما با این تفاسیر نمیشه.
      الان من این برگه هارو حذف کنم درست میشه؟ 404 نمیخوره؟
      اصن راهی هست من اینارو نگهدارم اما گوگل لیستشون نکنه؟
    • توسط پویه
      سلام دوستان
      یه چند وقتیه که وقتی وارد گوگل وبمستر میشم میبینم تعداد Valid Pages سایت کم شده و این به مرور زمان اتفاقا افتاد ، به طوری که در تاریخ 4 / 5 / 2019 بیست نه هزار تا ولید پیج داشتم و درست دو ماه بعد یعنی در تاریخ 4 / 7 / 2019 این تعداد به چهارده هزار تا رسیده ، چیزی که در تصویر زیر میتوید ببینید.

الانم رسیده به ده هزار و این در حالیه که رتبه الکسا و دامین اوتوریتی و پیج اوتوریتی سایت ثابته و ورودی های گوگل هم نسبت به قبل پیشرفت داشته.
      نمیدونم این مورد خوبه یا بد، ولی احتمال 99 درصد خوب نیست، دلیلش رو هم نمیدونم.
      از طرفی تعداد صفحات Excluded سایت هم افزایش داشته که فک کنم این موردم خوب نباشه.
      البته اینم بگم که من قبلا به دلیل کم تجربگی مطالب رو کپی میکردم و الان دارم به مرور زمان حذفشون میکنم اما خب من 100 تا مطلب بیشتر حذف نکردم تا الان ، طبیعی نیست به خاطر 100 تا مطلب یهو 19 هزار ولید پیج کم بشن.
      از دوستان اگر کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا...
      ممنون
    • توسط منصور
      سلام
      دوستان می تونید راهنمایی کنین چطوری لینک دار بودن مسیر سایت رو حذف کنم و دیگه لینک نداشته باشه و فقط مسیر رو نمایش بده ؟

• توسط alimelody
      درود به همگی دوستان و اساتید عزیز 
      چند روزه که قالب سایتم رو عوض کردم و یه قالب فروشگاهی نصب کردم با افزونه EDD
      یه صفحه با عنوان دانلود که مربوط به ایجاد محصول هستش، اضافه کردم صرفا جهت تست. 
      بعد از اینکه تست کردم، صفحه رو پاک کردم و ریدایرکت کردم رو صفحه اصلی 
      الان گوگل یه چندتا ارور داده نمیدونم مربوط به چیه اصن
      اگه ممکنه راهنماییم کنید 
      سپاس از لطفتون 

• اضافه کردن...